تاریخ پست:1398/7/12 0:22
خبریار امرداد: مهشید شهریاری

دو ناشر زرتشتی بَرسَم و هیرومبا، در نهمین نمايشگاه بين المللی كتاب کردستان مشارکت دارند.
نشر بَرسَم و هیرومبا در نمايشگاه بين المللی كتاب سنندج كنار يكديگر در راستای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی می‌کوشند. دوستداران بازدید از این غرفه‌ی مشترک می‌توانند تا 15 مهرماه 1398 خورشیدی به محل دایمی نمایشگاه بین‌المللی سنندج، راهروی یک، غرفه ۲۱۶ نشر بَرسَم و هیرومبا بروند.

دیناز دهنادی، صاحب امتیاز و مدیر انتشارات برسم دانش‌آموخته‌ی کارشناسی چاپ و نشر، انتشارات بَرسَم را از شهریور سال 1394 بنیان کرده است. وی فعالیت در زمینه‌ی چاپ را از سال 1384 با همکاری با نشریه‌ی امرداد آغاز کرد و پس از کسب تجربه، در راستای گسترش فرهنگ کتابخوانی در هازمان به کمک نشریه‌ی امرداد انتشارات بَرسَم را بنیان گذاشت.

بهنام مبارکه، صاحب امتیاز و مدیر نشر هیرومبا، مجوز نشر هیرمبا را پس از 33 سال تجربه در عرصه چاپ و نشر در دی‌ماه سال 1396 از وزارت ارشاد اسلامی به عنوان سومین ناشر زرتشتی دریافت کرده است. کتابفروشی، تهیه و آماده‌سازی نشریه کودکان بنام «مزدا»، آماده سازی و نظارت بر چاپ ماهنامه فروهر، آماده سازی و نظارت بر چاپ بیش از صد جلد کتاب و پایان نامه، بنیان گاهشمارهای مزدا در گونه‌های دیواری، جیبی‌، پالتویی، سررسید و رومیزی، طراحی جلد کتاب، کاتالوگ و ... از جمله فعالیت‌هایی است که در این 33 سال در عرصه چاپ و نشر انجام داده است.

نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب کردستان در ۲۱۸ غرفه با عرضه بیش از ۸۰ هزار کتاب از ۱۰ مهرماه 1398 خورشیدی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی سنندج آغاز به کار کرد و تا ۱۵ مهرماه از ساعت 9 تا 12:30 و  ساعت 15:30 تا 20 پذیرای بازدید همگان است.

 

فرتورها رسیده است

7777


تاریخ پست:1398/7/12 0:22 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :679

دیدگاه هموندان

نام : همكيش زمان : ۱۲ مهر ۱۳۹۸ _ ۰۵:۰۰:۰۱

آفرین بر شما دو ناشر زرتشتی که با راستی و پاکی و اندیشه و گفتار و کردانیک و تلاش بسیار به این موفقیت ها رسیدید و از دسترنج خودتان برداشت کردید.

نام : همایون مهرزاد زمان : ۱۲ مهر ۱۳۹۸ _ ۰۷:۴۶:۵۸

با آرزوی موفقت و شادکامی برای ایندو عزیز و روزهای پرامید برای کتاب و کتاب خوان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics