تاریخ پست:1398/6/3 0:33
آریابرزن غیبی

 آیین پایانی یازدهمین دوره پیکارهای ورزشی جام اشا پسین آدینه یکم شهریورماه 1398 خورشیدی در تالار اردشیر همتی کرمان برگزار شد. 

پیکارهای ورزشی جام اشا یادواره‌ی شادروانان ارباب اردشیر همتی و بانو (بنیان‌گذار باشگاه اردشیر همتی) و افلاتون غیبی (بنیان‌گذار جام اشا)، در رشته‌های ورزشی دارت، شطرنج، فوتسال، تنیس‌روی‌میز، بدمینتون، بسکتبال سه نفره، والیبال و مینی والیبال از 28 امردادماه تا یکم شهریورماه در کرمان پیگیری شد.

گزارش تصویری از این رویداد ورزشی را در دنباله می‌بینید:

قهرمانان شطرنج نوجوانان: سروش باستانی، شروین نمیرانیان، پانته آ دولت زاده
قهرمانان شطرنج نوجوانان: سروش باستانی، شروین نمیرانیان، پانته آ دولت زاده

قهرمانان شطرنج بزرگسالان: نیما کیومرثی، سوشیانت پوروشسب، فرشید بختیاری(در عکس نیست)
قهرمانان شطرنج بزرگسالان: نیما کیومرثی، سوشیانت پوروشسب، فرشید بختیاری(در عکس نیست)

قهرمانان دارت بانوان: شکیلا شهریاری، شهرزاد وهمنی، لیندا بختیاری
قهرمانان دارت بانوان: شکیلا شهریاری، شهرزاد وهمنی، لیندا بختیاری

قهرمانان دارت آقایان: امید فرامرزی، شروین همایی، پشوتن مهران(در عکس نیست)
قهرمانان دارت آقایان: امید فرامرزی، شروین همایی، پشوتن مهران(در عکس نیست)

قهرمانان روبیک نوجوانان: دنیا گشتاسبیان، کسری شهرامی، هایدا بختیاری
قهرمانان روبیک نوجوانان: دنیا گشتاسبیان، کسری شهرامی، هایدا بختیاری

قهرمانان روبیک بزرگسالان: آرشید گشتاسبیان، امید فرامرزی، فرود آذرگشاسبی
قهرمانان روبیک بزرگسالان: آرشید گشتاسبیان، امید فرامرزی، فرود آذرگشاسبی

 قهرمان فوتسال نوجوانان: آرمان تفت و توابع ۰۷( با توجه به حضور سه تیم در این رده تنها به مقام نخست جایزه پیشکش شد)
قهرمان فوتسال نوجوانان: آرمان تفت و توابع ۰۷( با توجه به حضور سه تیم در این رده تنها به مقام نخست جایزه پیشکش شد)

تیم باشگاه اردشیر همتی کرمان قهرمان فوتسال جوانان(با توجه به حضور سه تیم در این رده تنها به مقام نخست جایزه پیشکش شد)
تیم باشگاه اردشیر همتی کرمان قهرمان فوتسال جوانان(با توجه به حضور سه تیم در این رده تنها به مقام نخست جایزه پیشکش شد)

تیم آرمان تفت و توابع مقام سوم فوتسال بانوان
تیم آرمان تفت و توابع مقام سوم فوتسال بانوان

تیم زنده یاد فرهاد خادم، مقام دوم فوتسال بانوان
تیم زنده یاد فرهاد خادم، مقام دوم فوتسال بانوان

تیم اندیشه رحمت آباد، مقام نخست فوتسال بانوان
تیم اندیشه رحمت آباد، مقام نخست فوتسال بانوان

تیم یاران آرش مقام سوم فوتسال بزرگسالان
تیم یاران آرش مقام سوم فوتسال بزرگسالان

 تیم شادروان هما اوراهی زاده(نیلوفر رستم باغ) مقام دوم فوتسال بزرگسالان
تیم شادروان هما اوراهی زاده(نیلوفر رستم باغ) مقام دوم فوتسال بزرگسالان

تیم فوتسال اندیشه رحمت آباد مقام نخست فوتسال بزرگسالان
تیم فوتسال اندیشه رحمت آباد مقام نخست فوتسال بزرگسالان

تیم باشگاه اردشیر همتی کرمان مقام سوم مینی والیبال
تیم باشگاه اردشیر همتی کرمان مقام سوم مینی والیبال

تیم سپنتا کوچه بیوک، مقام دوم مینی والیبال
تیم سپنتا کوچه بیوک، مقام دوم مینی والیبال

تیم اشتاد مریم آباد، مقام اول مینی والیبال
تیم اشتاد مریم آباد، مقام اول مینی والیبال

تیم یاران آرمین ب مقام سوم والیبال بانوان
تیم یاران آرمین ب مقام سوم والیبال بانوان

تیم یاران رامتین(سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد) مقام دوم والیبال بانوان
تیم یاران رامتین(سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد) مقام دوم والیبال بانوان

تیم باشگاه اردشیر همتی کرمان مقام نخست والیبال بانوان
تیم باشگاه اردشیر همتی کرمان مقام نخست والیبال بانوان

تیم اشتاد مریم آباد مقام سوم والیبال آقایان
تیم اشتاد مریم آباد مقام سوم والیبال آقایان

تیم یاشگاه اردشیر همتی کرمان، مقام دوم والیبال آقایان
تیم یاشگاه اردشیر همتی کرمان، مقام دوم والیبال آقایان

 تیم یاران رامتین(سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد) مقام اول والیبال آقایان
تیم یاران رامتین(سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد) مقام اول والیبال آقایان

 

فرتوراز آرشام گشتاسبیان است.

 

6063


تاریخ پست:1398/6/3 0:33 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :975

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است



هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics