تاریخ پست:1398/6/2 20:52
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

سی‌و‌دومین همایش همازوربیم اله‌آباد پنجشنبه ۳۱ امردادماه 1398 خورشیدی با برگزاری پیکارهای دوز و دارت از ساعت 16 در «درمهر» این محله‌ی زرتشتی‌نشین آغاز شد.

 30 تن از همکیشان در پیکارهای دوز و دارت شرکت کرده بودند و نفرات برتر معرفی شدند. با توجه به همزمانی همایش همازوربیم و جام ورزشی اشا در کرمان، شمار کمتری از جوانان در این پیکارها باشنده بودند.

شاهرخ باستانی، فرنشین انجمن زرتشتیان با اشاره به جابجایی‌هایی که در تاریخ برگزاری سی و دومین همایش همازوربیم انجام شد، درباره‌ی چگونگی برگزاری برنامه‌ی اصلی همایش گفت: این آیین در روز آدینه یکم امردادماه 1398 خورشیدی ساعت 8:30 با شرکت بیش از دویست تن از جوانان، نوجوانان و خانواده‌‌ها با سرایش گات‌ها با آوای پارمیس فرمانبرداری آغاز شد. سپس، فرنشین انجمن زرتشتیان اله‌آباد به باشندگان خوش‌آمد گفت. پیش‌کش جوایز به دانش‌آموزان، دانشجویان برتر، زوج‌های جوان و میان برنامه‌هایی همچون اجرای سرود و دکلمه به هنرمندی کی‌ناز یزدانی، آدخت دمهری، پریوش نمیرانیان‌، فرزانه بمانی و هوشمند یزدانی از دیگر بخش‌های این همایش بود.

در پایان همراه با سپاسداری و سپاسگزاری از هموندان انجمن زرتشتیان اله‌آباد یزد، همیاران انجمن، نیک‌اندیشان و همکیشانی که از راه دور و نزدیک در این آیین شرکت کرده بودند، پذیرایی انجام شد.

هنرمندی هوشمند یزدانی در سی‌ودومین همایش همازوربیم اله‌آباد

هنرمندی هوشمند یزدانی در سی‌ودومین همایش همازوربیم اله‌آباد

خوش‌آمدگویی شاهرخ باستانی، فرنشین انجمن زرتشتیان اله‌آباد

خوش‌آمدگویی شاهرخ باستانی، فرنشین انجمن زرتشتیان اله‌آباد

 

فرتور رسیده

 

6063


تاریخ پست:1398/6/2 20:52 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :482

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics