تاریخ پست:1398/5/16 14:37
خبریار امرداد: مهشید شهریاری

برگزاری آیین سدره‌پوشی در لردوی دانش‌آموزان زرتشتیآیین سدره‌پوشی، جشن دین‌پذیری و بزرگداشت چهل سال برگزاری اردوی دانش‌آموزان زرتشتی در همایشگاه دینی، فرهنگی ورزشی مارکار تهران‌پارس برگزار می‌شود.

آرین یگانگی، فرنشین کانون دانشجویان زرتشتی از برگزاری جشن سدره‌پوشی 9 نوجوان و جوان زرتشتی، آدینه ۲۵ امرداد از ساعت ۱۶ تا ۱۹ خبر داد و گفت: از ویژگی‌های برنامه‌ریزی اردوی دانش‌آموزی امسال، بزرگداشت چهل سال برگزار شدن اردو است که پس از آیین سدره‌پوشی برگزار می‌شود.

وی در ادامه درباره‌ی شمار شرکت‌کنندگان افزود: ۹۰ دانش‌آموز گروه سنی ۱۴ تا ۱۸ سال در چهل و یکمین اردوی دانش‌آموزی نام‌نویسی کرده‌اند که  60 دانش‌آموز (۲۹ تن از تهران، ۲۲تن از یزد، ۷ تن از کرمان، 1 تن از کرج، 1 تن از شیراز) در اردو شرکت می‌کنند.

اردوی دانش‌آموزی در راستای آشنا نمودن جوانان و نوجوانان زرتشتی با یکدیگر، تلاش در گسترش روحیه‌ی سازندگی، همکاری و همبستگی بین نوجوانان وجوانان زرتشتی، بالا بردن آگاهی‌های دینی، علمی، فرهنگی و مهارت های ورزشی، فنی و هنری، ایجاد روحیه‌ی اجتماعی و اعتماد به نفس، افزایش احساس مسوولیت، نظم و دقت، از ۲۰ تا ۲۷ امردادماه 1398 خورشیدی در همایشگاه مارکار تهران‌پارس برگزار می‌شود.


تاریخ پست:1398/5/16 14:37 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :480

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics