تاریخ پست:1395/6/1 16:33
پس از انتشار کلیپ تخریب نقش آتشکده یزد در شورای شهر یزد

ساختمان جدید شورای شهر یزد گشایش نمی‌یابد

خبرنگار امرداد: آریا جوانمردی

پس از پیگیری‌های انجام شده، محمدعلی طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان‌دار یزد دگرگونی در نقش‌های کتیبه‌های شورای شهر یزد را خلاف و بدون هماهنگی دانست و از دستور کتبی برای جلوگیری از گشایش ساختمان جدید شورای شهر خبر داد.

طالبی در نشست شنبه 30 امردادماه 1395 خورشیدی که به مناسبت هفته دولت برگزار شده بود، افزود: «کلیپ منتشر شده مناسب با جایگاه رییس شورای شهر یزد نیست و نظر من این است که این موضوع در شورای حل اختلاف پیگیری شود. باید تصمیم‌گیری لازم پس از بررسی مستندات انجام گیرد.»

گفتنی است پیش از این کلیپی در فضای مجازی منتشر شده بود که در آن عباس زارع گاریزی رییس شورای شهر یزد همراه با فرد دیگری نماد «فروهر» آتشکده‌ی یزد در ساختمان جدید شورای شهر یزد را پاک می‌کند.


تاریخ پست:1395/6/1 16:33 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :3142

دیدگاه هموندان

نام : مهران سپهری زمان : ۲ شهریور ۱۳۹۵ _ ۱۰:۳۵:۰۴

با تشکر از دولتمردان و مقامات استانداری یزد که عمل درست و به موقع را انجام دادند (البته امید است دوستانی که سکوت کردند، این نتیجه را به تاثیر خود نسبت ندهند و بهره برداری تبلیغاتی نکنند.) این موضوع تاثیر افکار عمومی و اطلاع رسانی شبکه های اجتماعی را در دنیای امروز نشان میدهد. هنوز منتظر عذرخواهی و جبران از سوی آقای عباس زارع گاریزی و شورای شهر یزد هستیم.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics