تاریخ پست:1398/3/18 8:8
کانون دانشجویان زرتشتی منتشر کرد

فراخوان‌های بیست‌وششمین همایش مانتره

خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

فراخوان‌های بیست‌وششمین همایش مانترهفراخوان‌های بیست‌وششمین همایش اوستاخوانی و گاتاشناسی مانتره از سوی کانون دانشجویان زرتشتی منتشر شد.

کانون دانشجویان زرتشتی فراخوان اوستاخوانی، فراخوان گاتاشناسی و فراخوان مانترک را برای آگاهیِ بیشتر شرکت‌کنندگان منتشر کرد.

بخش اوستاخوانى بيست و ششمين همايش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره دربردارنده‌ی هفت رده با عنوان‌های اهنودگات، اشتود-سپنتمدگات، كل گاتا، از برخوانى زير ١٠سال، از برخوانى ١٣ تا ١٨سال، از برخوانى بالاى ١٨ سال، از برخوانى گروهى و بخش گاتاشناسى دربردارنده‌ی چهار بخش اصلى، جنبى، ترجمه و محور همایش است.

برپایه‌ی آگهی منتشر شده از سوی کانون دانشجویان، محور همایش مانتره‌ی امسال با درون‌مایه‌ی «شاخصه‌هاى تمايز جوان زرتشتى با غيرهمكيشان» خواهد بود و در روزهای ششم تا هشتم شهریورماه برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان می‌توانند برای آگاهی‌های بیشتر از ساعت 18 تا 21 با کانون دانشجویان زرتشتی به شماره‌های ٦٦٧٤٤٦٧٠ – ٦٦٧٠٦٤١٩ تماس بگیرند یا به تارنمای www.manthra.kdz.ir بروند.

گفتنی است واپسین زمان برای نام‌نویسی در بخش محور و ترجمه گاتاشناسی دهم تیرماه و نام‌نویسی در بخش اوستاخوانی و مانترک 18 تا 23 خوردادماه 1398 خورشیدی است.

همایش مقدماتی دوره‌ی 26 مانتره نهم تا 12 امردادماه و همایش پایانی ششم تا هشتم شهریورماه 1398 خورشیدی در مارکار تهرانپارس برگزار خواهد شد.

 فراخوان اوستاخوانى مانتره ٢٦

فراخوان گاتاشناسى مانتره ٢٦

فراخوان مانترک مانتره ٢٦


تاریخ پست:1398/3/18 8:8 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :391

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics