تاریخ پست:1395/5/28 12:58
خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

روانشاد هرمزدیار خادمی شریف‌آباد، معاون انجمن زرتشتیان اصفهان، دهشمند و سرپرست خانه‌ی زرتشتیان اصفهان بود و به دور از هرگونه چشم‌داشت به انجمن زرتشتیان اصفهان یاری می‌رساند.  

روانشاد هرمزدیار خادمی شریف‌آباد سه دوره معاونت و هموندی انجمن زرتشتیان اصفهان را بر دوش داشت. وی از آغازِ بنیان‌گذاری خانه‌ی زرتشتیان اصفهان، سرپرست و مسوول همه‌ی کارهای خانه‌ی زرتشتیان اصفهان بود.

هرمزدیار خادمی شریف‌آباد زاده‌ی سال 1334 خورشیدی در شریف‌آباد یزد است. شادروان خادمی دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مهندسی کشاورزی از دانشگاه ساری بود. وی کار خود را به عنوان سرپرست مزارع در کارخانه‌ی یک‌و‌یک شیراز آغاز و در مرغ‌داری شیراز نیز به فعالیت خود ادامه داد. وی پس از آن در کارخانه‌ی قند نقش جهان اصفهان به فعالیت پرداخت.
کورش کرمانی هموند انجمن زرتشتیان اصفهان پیرامون شادروان هرمزدیار خادمی گفت: «آن روانشاد در کارهای نیک پیشگام بود و کمک‌های بسیاری به انجمن زرتشتیان اصفهان می‌کرد.» کرمانی در وصف آن شادروان افزود: «وی به همه کمک می‌کرد؛ برای کسی ماهی نمی‌گرفت ولی همواره ماهیگیری یاد می‌داد.»

روانشاد هرمزدیار خادمی شریف‌آباد یکشنبه 24 امردادماه 1395 خورشیدی در بیمارستان الزهرای اصفهان درگذشت. آیین پُرسه‌ی آن شادروان آدینه پنجم شهریورماه 1395 خورشیدی در خانه‌ی زرتشتیان اصفهان برگزار می‌شود.


تاریخ پست:1395/5/28 12:58 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2855

دیدگاه هموندان

نام : بهمن دبستانی زمان : ۲۹ امرداد ۱۳۹۵ _ ۰۰:۵۰:۴۷

خدایش بیامرزاد و روانش شاد

نام : همکیش زمان : ۳۰ امرداد ۱۳۹۵ _ ۰۹:۲۸:۱۴

حیف از دست دادن چنین فرد دلسوزی. روانش شاد

نام : شاه بهرام بلیوانی زمان : ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ _ ۲۰:۱۸:۲۲

روانش شاد و بهشت برین جایگاهش.برای خانواده و بازماندگان از درگاه اهورامزدا آرزوی دیر زیوی دارم.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics