تاریخ پست:1395/5/25 18:0
چو فردا برآید بلند آفتاب

خبر فردا، ۲۶ امردادماه

خبریار امرداد : آتنا هرمزی

پایان هر روز زمان مناسبی است تا برای فردای پیش‌ رو برنامه‌ریزی کنیم. برنامه‌های فرهنگی مانند نمایشگاه‌های نقاشی، تیاترها، فیلم‌ها و کارگاه‌های آموزشی، هرکدام جنبه‌ای از زندگی آدمی هستند و جای دادن آن‌ها در زندگی روزانه بایسته است.

 دوست‌داران می‌توانند هر روز در ساعت ١٨ خبرهاي فرداي آن روز را از تارنمای امرداد پيگيري كنند.

برنامه‌های سه‌شنبه،۲۶ امردادماه 1395 خورشیدی

فرهنگی

من و نیم ذره بنیادی«من و نیم ذرات بنیادی» نمایش‌گاه عکس و چیدمانی است که در نگارخانه «لاله» برگزار می‌شود.

این نمایشگاه به انتخاب «جاوید رمضانی» گردآوری شده که پنجمین دوره از سلسله نمایشگاه‌های گروهی با همین نام است که در چند سال پیش برگزار شده است. در این نمایشگاه تلاش شده است تا با چیدمان عکس‌ها درون‌مایه‌ها(:موضوعاتی) چون خودخواهی و خودآگاهی انسان در جهان معاصر را به نمایش در آورد.

دوست‌داران برای بازدید از این نمایش‌گاه می‌توانند از ساعت ۱۷ تا ۲۱ به نشانی خيابان دکتر فاطمي، ضلع شمالي پارک لاله،روبروي پارکينگ طبقاتي بروند و برای آگاهی بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۹۶۰۴۹۲ تماس بگیرند.

 

 

 

 

نمایشگاه عکاسینمایشگاه عکاسی «طمع عکس ۲» با تم عکاسی تبلیغاتی، نگاهی جدید و خلاقانه‌ به ثبت یک محصول از نگاه مردم است. این نمایشگاه نگاه خلاقانه و متفاوتی به نوشیدنی‌ها دارد. هم‌چنین در کنار برگزاری این نمایشگاه نشست‌های تخصصی‌ پیرامون عکاسی تبلیغاتی و صنعتی نیز برگزار می‌شود.

مکان برگزاری این نمایشگاه در گالری آریا است. دوست‌داران برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به نشانی  خيابان وليعصر، بالاتر از سه راه عباس آباد، کوي زرين، شماره‌ی 10  بروند .

 

 

 

 

 

خانه‌ی هنرمندان در بخش سینما:

تالار استاد جلیل شهناز «سینما تک-فیلم مستند» از ساعت ۱۸ تا ۲۰ و فیلم «سینما، هنر و تجربه» در تالار استاد فریدون ناصری در ساعت‌های ۱۵،۱۷،۱۹،۲۱ میزبان دوست‌داران است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تاریخ پست:1395/5/25 18:0 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1732

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics