تاریخ پست:1397/12/20 0:6
خبریار امرداد: مهشید شهریاری

برگه‌ی نام‌نویسی و آیین‌نامه‌ی چهل‌ویکمین جام یگانگی منتشر شدبرگه‌ی نام‌نویسی، شرایط و قوانین شرکت در چهل‌ویکمین دوره‌ از پیکارهای جام شادروان دکتر اسفندیار یگانگی در رشته‌های بسکتبال و بدمینتون منتشر شد.

پیرو آگاهی‌رسانی سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد، تیم‌های شرکت‌کننده در این سری از پیکارها می‌توانند نام بازیکنان را تا ساعت 24 روز 23 اسفندماه 1397 خورشیدی به سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد اعلام کنند. (به درخواست‌هایی که پس از این تاریخ به باشگاه برسد ترتیب اثر داده نخواهد شد.) برای آگاهی‌های بیشتر و هماهنگی شماره تماس 09384558501 پاسخگو است.

آیین قرعه‌کشی این سری از پیکارها 24 اسفندماه ساعت 18 در سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد برگزار می‌شود. باشندگی سرپرست تیم‌ها در آیین بایسته است.

مدارک مورد نیاز برای نام‌نویسی:

1-یک برگ رونوشت شناسنامه

2-یک قطعه عکس 4*3

3-فرم تکمیل شده

4-بیمه ورزشی

برای آگاهی از شرایط و قوانین شرکت در این سری از پیکارهای جام یگانگی، فایل پی دی اف در دسترس است.

چهل‌ویکمین پیکارهای جام یگانگی از یکم تا پنجم فروردین‌ماه 1398 خورشیدی در سالن و تالار ورزشی یگانگی سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد برگزار می‌شود.

در این سری از جام یگانگی، افزون بر پیکارهای ورزشی بسکتبال در دو گروه بانوان و آقایان، برای نخستین بار پیکارهای بدمينتون زرتشتيان در رده‌ی نونهالان و نوجوانان و بزرگسالان (بانوان و آقايان) و دوبل ميكس برگزار می‌شود.

تنها راه برای نام‌نویسی در پيكارهای بدمینتون تماس با شماره‌ی ٠٩٣٨٤٥٥٨٥٠١ (كيارش شهرياری) تا پایان روز 23 اسفندماه 1397 خورشیدی اعلام شده است.

 


تاریخ پست:1397/12/20 0:6 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :463

دیدگاه هموندان

نام : رشيد زمان : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ _ ۰۶:۳۷:۲۳

چرا جام یگانگی به صورت تخصصی به بسکتبال نمی پردازد. تا بسکتبال هم همچون والیبال که جام تخصصی وهمن دارد، یک جام تخصصی داشته باشد. اضافه کردن بدمینتون یعنی خداحافظ بسکتبال یگانگی.

نام : مهرداد زمان : ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ _ ۰۶:۲۶:۰۲

رشید عزیز عادت کرده ایم به برگزاری جام ها به هر قیمتی . سکوهای خالی سالن یگانگی در چند دوره اخیر با ما حرف زد ولی نمی خواهیم حرف هایش را بشنویم . چند سالی والیبال خانوادگی وسیله می شود برای جذب تماشاگر و حالا هم بدمینتون. بسکتبال نیاز به توجه و جام تخصصی در زمان مناسب از سال دارد نه اصرار به برگزاری در نوروز و گول زدن خودمان. تماشاگری اگر نوروز بیاید برای بدمینتون می آید و مشکل ما حل می شود . عکس و خبر می آید استقبال گسترده تماشاگران از بسکتبال جام یگانگی!

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics