تاریخ پست:1397/11/26 20:48
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

پرستار نمونه؛ افتخاری دیگر از هازمان زرتشتیشیرین دمهری، به عنوان پرستار نمونه‌ در بیمارستان لبافی‌نژاد تهران برگزیده شد.

در آیینی که پنج‌شنبه 25 بهمن‌ماه 1397 خورشیدی در تالار بیمارستان لبافی‌نژاد برگزار شد، به پاس قدردانی از شیرین دمهری به عنوان پرستار نمونه در کنار دیگر برگزیدگان و بازنشستگان این بیمارستان با پیش‌کش لوح تقدیر سپاسداری شد.

شیرین دمهری، پرستار زرتشتی، زاده‌ی سال 1357 خورشیدی، پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه شهید صدوقی یزد در مقطع کارشناسی، به مدت دوسال طرح نیروی انسانی خود را در بیمارستان صدوقی یزد گذراند. وی  11 سال تجربه‌ی کار در بیماستان‌های مجیبیان و شهدای کارگر یزد را دارد. پس از گذراندن آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی و برگزیده شدن به استخدام رسمی این سازمان درآمد و با انتقال به تهران در بیمارستان لبافی‌نژاد، یکی از بیمارستان‌های زیر پوشش تامین اجتماعی مشغول به کار شد. این بیمارستان به عنوان مرکز (:سانتر) کلیه و چشم در تهران شناخته شده است.

 این پرستار نمونه سه سال در بخش‌های قلب و ریه، یک سال در بخش پیوند کلیه یاری‌رسان بیماران بوده و اکنون 2 سال است که در بخش جراحی چشمِ بانوان از تجربه و دانش خود در راستای بهبود بیماران بهره می‌گیرد.

شیرین دمهری در گفتگو با امرداد، پرستار را مجموعه‌ای از آرامش، فداکاری، مسوولیت‌پذیری، صبر و شکیبایی همراه با مهارت و تجربه و تخصص کاری دانست. وی شکیبایی و آرامش را از شاخصه‌های یک پرستار نمونه نام برد.

 


تاریخ پست:1397/11/26 20:48 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1466

دیدگاه هموندان

نام : 'گردآفرید مرادیان زمان : ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ _ ۰۷:۵۷:۴۱

درود ، دوست و همکار عزیزم خانم شیرین دمهری با تبریک فراوان ، امیدوارم همیشه موفق و پایدار باشید .

نام : همایون مهرزاد زمان : ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ _ ۱۰:۳۴:۰۹

شادباش فراوان و با تندرستی همیشه پایدار باشید

نام : همکیش زمان : ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ _ ۱۵:۰۲:۳۴

برای خانم دمهری عزیز بهترینها را آرزومندم و این موفقیت را شادباش میگویم

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics