تاریخ پست:1397/10/11 11:21
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

سی‌امین گردهمایی نمایندگان انجمن‌ها و نهدهای زرتشتیفراخوان سی‌اُمین گردهمایی نمایندگان انجمن‌ها و نهادهای زرتشتی سراسر کشور منتشر شد.

پیرو این فراخوان، سی‌اُمین گردهمایی انجمن‌ها و نهادهای زرتشتی سراسر کشور به میزبانی انجمن زرتشتیان قاسم‌آباد یزد، روز شنبه 20 بهمن‌ماه 1397 خورشیدی برگزار می‌شود. انجمن‌ها و نهادهای زرتشتی  تا 11 بهمن‌ماه برای معرفی نماینده‌ی خود در گردهمایی زمان دارند.

اسفندیار اختیاری، نماینده زرتشتیان در مجلس و هماهنگ‌کننده‌ی گردهمایی، با انتشار فراخوان از انجمن‌ها و نهادهای زرتشتی خواسته است تا به روال گذشته دستورجلسه‌ی پیشنهادی و همچنین در صورت تغییر در عملکرد یکساله، گزارش آن تغییر را براساس شاخص‌های بودجه، ارایه دهند.

متن کامل فراخوان گردهمایی انجمن‌ها و نهادهای زرتشتی سراسر کشور را در دنبال می‌خوانید:

«به نام و یاری اهورامزدا و با مشارکت تمامی زحمتکشان جامعه، در نظر است تا سی‌اُمین گردهمایی نمایندگان انجمن‌ها و نهاد‌های زرتشتی سراسر کشور، در روز شنبه 20/ بهمن‌ماه /1397خورشیدی به میزبانی انجمن محترم زرتشتیان قاسم‌آباد برگزار گردد.

لذا شایسته است حداکثر تا تاریخ 4 / بهمن‌ماه / 1397 دستور جلسه پیشنهادی و در صورت تغییر در عملکرد یکساله (1396/07/01 تا 1397/07/01) آن ارگان گرامی، طبق روال گذشته و براساس شاخص‌های بودجه، گزارش آن تغییر ارسال گردد.

جهت هماهنگی بیشتر لازم است تا نماینده آن انجمن محترم، حداکثر تا تاریخ 11/ بهمن‌ماه / 1397 برای شرکت در جلسه، معرفی و در این رابطه با انجمن زرتشتیان قاسم‌آباد با شماره تلفن 09137751319 تماس حاصل نمایید.

با سپاس

اسفندیار اختیاری»

 


تاریخ پست:1397/10/11 11:21 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :709

دیدگاه هموندان

نام : مهرداد زمان : ۱۱ دی ۱۳۹۷ _ ۱۳:۰۵:۳۴

بهتر میبود که پس از آغاز فعالیت گردش 44انجمن زرتشتیان تهران این گردهمایی انجام میشد. بی شک انجمن زرتشتیان تهران بزرگترین نهاد زرتشتیان است و کماکان بابی توجهی مسیولین خودی و بیگانه در سردرگمی به سر میبرد.

نام : همکیش زمان : ۱۲ دی ۱۳۹۷ _ ۰۹:۱۶:۰۷

بادرود تکلیف بزگترین انجمن زرتشتیان (تهران)چه شد چرا با توجه به زود برگزار کردن انتخابات وپیش بینی جهت وارد نشدن به دوره فطرت باز هم این اتفاق افتاده و نماینده محترم و دیگر مسیولین محترم جامعه پی گیر نیستند مثلا نماینده انجمن تهران با توجه به اینکه خوشبختانه هیچکدام در دوره بعدی حضور نخواهند داشت چه کسی به عنوان نماینده معرفی خواهد شد

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics