تاریخ پست:1397/8/30 1:1
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

کودکان با هماهنگی سازمان فروهر به تماشای نمایش می‌روندکودکان زرتشتی با هماهنگی سازمان جوانان زرتشتی تهران به تماشای نمایش شاد و موزیکال می‌روند.

پیرو آگاهی‌رسانی سازمان جوانان زرتشتی تهران (فروهر)، تماشای نمایش شاد و موزیکال «دردسر اسباب‌بازی‌ها» برای کودکان زرتشتی 3 تا 9 سال هماهنگ شده است. برابر با برنامه‌ریزی کمیسیون دینی این سازمان، همه کودکان مهدکودک‌ها، مدارس زرتشتی و کلاس‌های دینی تهران و کرج می‌توانند در این برنامه شرکت کنند. همچنین در راستای آرامش کودکان همراهی خانواده‌ها با فرزندان امکانپذیر است.

این برنامه آدینه 9 آذرماه 1397 خورشیدی از ساعت 18 تا 20 برگزار می‌شود. محل حرکت به سوی نمایش از سازمان فروهر و همچنین مدرسه هرمزِآرش است.

دوستداران برای نام‌نویسی و پرداخت هزینه می‌توانند همه روزه پسین به دفتر سازمان فروهر بروند. یا از راه تلگرام سازمان فروهر به شماره‌ی 09027090892 نام نویسی کنند. همچنین برای آگاهی بیشتر و هماهنگی با سازمان فروهر، شماره‌ی 88809665 پاسخگو است. از آنجایی که ظرفیت پذیرش محدود است، اولویت با کسانی است که زودتر نام‌نویسی کنند.

تماشای نمایش دومین برنامه‌‌ی هماهنگ شده‌ی کمیسیون دینی سازمان فروهر است. پیش از این، نیمه‌ی آبان‌ماه، دانش‌آموزان زرتشتی به تماشای فیلم سینمایی پیشیونی سفید (2) رفته بودند.


تاریخ پست:1397/8/30 1:1 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :645

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics