تاریخ پست:1397/8/29 14:14
هنرمند زرتشتی کنسرت برگزار می‌کند

اجرای گروه موسیقی حوسیان به سرپرستی بهنام جاوید

خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

 موزیسین زرتشتی کنسرت برگزار می‌کندگروه موسیقی حوسیان به سرپرستی بهنام جاوید، هنرمند موزیسین زرتشتی، هشتم آذرماه 1397 خورشیدی از ساعت 19 در جشنواره‌ی شب‌های موسیقی برنامه اجرا می‌کند.

بهنام جاوید، هنرمند زرتشتی، در کنسرت هشتم آذرماه افزون بر سرپرستی گروه و آهنگسازی، نوازنده‌ی تار نیز است. وی در گفت‌وگو با امرداد از برگزاری کنسرت در تالار استاد شهناز خانه هنرمندان ایران خبر داد و در این باره گفت: گروه حوسیان در سی‌وچهارمین جشنواره‌ی موسیقی فجر شرکت می‌کند و برگزاری این کنسرت  پیش اجرایی برای آمادگی گروه است. همچنین گروه در حال برنامه‌ریزی و هماهنگی برای اجرای برنامه در خارج از کشور است .

بهنام جاوید، از دوازده‌ سالگی به فراگیری سبک موسیقی رو آورده و به دنبال آن کارشناسی موسیقی را از دانشگاه تهران گرفته است. از سال 1370 اجرای حرفه‌ای موسیقی را آغاز کرده و سرپرستی گروه حوسیان را از سال 1386 به عهده گرفته است. وی همچنین دو دوره سرپرستی کارگروه موسیقی خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان را بر دوش دارد.

این موزیسین زرتشتی، در نواختن شمار بسیاری از سازهای ایرانی توانمند است. بهنام جاوید هنگام ضبط آلبوم «شب چشمان تو» در استودیوی موسیقی، به تنهایی همه‌ی سازها را نواخته است. این آلبوم مجموعه‌ای از قطعه‌های اجرا شده در کنسرت هشتم آذرماه با آواز حمید اسدشیر است و به زودی به بازار موسیقی می‌رسد.  

جشنواره‌ی شب‌های موسیقی با همکاری خانه هنرمندان ایران و موسسه‌ی فرهنگی هنری آوای حنانه برگزار می‌شود. دوستداران موسیقی می‌توانند بلیت را از تارنمای ایران کنسرت به نشانی WWW.Iranconcert.com  خریداری کنند.

خانه‌ی هنرمندان ایران در خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی جای دارد.


تاریخ پست:1397/8/29 14:14 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1019

دیدگاه هموندان

نام : فرانک زمان : ۲۹ آبان ۱۳۹۷ _ ۱۹:۴۸:۱۲

چنین کنسرتی در سایت ایران کنسرت نیست. لطفا راهنمایی کنید.

نام : همایون مهرزاد زمان : ۲۹ آبان ۱۳۹۷ _ ۲۲:۵۳:۲۸

با آرزوی بهترین ها بر استاد بهنام جاوید که هم در اخلاق و هم هنر نمونه هستند و بخود میبالم که همکیش من هستند.پاینده باشید

نام : امرداد زمان : ۳۰ آبان ۱۳۹۷ _ ۱۴:۳۷:۳۰

تارنمای اعلام شده در خبر در پیوند با خانه هنرمندان ایران، به سبب اختلالی که پیش آمده قابل دسترسی نبوده است. تارنمای ایران کنسرت از ساعت 17 آماده فروش بلیت کنسرت است.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics