تاریخ پست:1397/8/2 11:41
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

گروه ورزش همگانی ورهرام دوازدهمين پیکار فوتبال توپ طلايی را در سالن منور آبادیان برگزار کرد.
کارگروه فوتبال ورهرام  آدينه ٢٧مهرماه ١٣٩٧ دوازدهمين پیکار از سری پیکارهای توپ طلايی را در راستای گراميداشت جشن مهرگان، میان دو تيم پايه آرمان تفت و توابع به سرپرستی فرشاد فرهی فر وبا باشندگی شماری از خانواده‌های ورزشكاران در سالن منور آباديان برگزار کرد.
پيمان جهانگيری به نمايندگی از گروه ورزش همگانی ورهرام آدريان بزرگ، به پاس سپاسداری از کوشش‌های فرشاد فرهی فر سرپرست تيم تفت و توابع دسته گل به وی پیش‌کش کرد. همچنین توپ طلايی به رشيد ذهبی مربی تيم نو نهالان پيشكش شد. در پايان پیکارها رستم مهربانی مسوول کارگروه فوتبال ورهرام از پشتیبانی خانواده‌ها و توجه آنها به ورزش و همچنين نظم واخلاق پهلوانی ورزشكاران سپاسگزاری كرد.
کمیته‌ی فوتبال ورهرام دربرگیرنده‌ی سرپرست گروه ورزشی ورهرام به همراه سرپرستان تیم‌های فوتبال زرتشتی در استان تهران است. آدینه، هفتم مهرماه در واپسین نشست این کمیته در آدریان بزرگ، مصوب شد تا در راستای همبستگی بیشتر جوانان فوتبالیست زرتشتی وهماهنگی و رشد این ورزش در هازمان زرتشتی پیکارهایی را با نام توپ طلایی ورهرام هم‌زمان با هریک از جشن‌های ماهیانه در رده‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و پیشکسوتان در آدریان بزرگ برگزار کنند.

فرتور از گروه ورزشی ورهرام است.

0114


تاریخ پست:1397/8/2 11:41 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :713

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics