تاریخ پست:1397/5/30 13:13
خبرنگار امرداد: گوهر برومندی

آموزش فوتسال بانوان در باشگاه اترینباشگاه ورزشی آترین در راستای آموزش و فراگیری فوتسال ویژه‌ی بانوان زرتشتی فراخوان منتشر کرده است.
برپایه‌ی آگاهی رسانی باشگاه ورزشی آترین، بانوان دوستدار آموزش و فراگیری رشته‌ی ورزشی فوتسال و همچنین بانوان ورزش‌ دوستی که خواهان فعالیت پیوسته و حرفه‌ای در این رشته ورزشی هستند، برای یادگیری و بدست آوردن آمادگی در این زمینه می‌توانند در این باشگاه نام‌نویسی کنند. روزهای دوشنبه از ساعت ۱۹ تا ۳۰: ۲۰ در مارکار تهرانپارس و روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۳ تا ۳۰: ۱۴ در باشگاه فروهر برای برگزاری تمرین برنامه‌ریزی شده است.
بانوان خواهان نام‌نویسی در باشگاه آترین می‌‌توانند برای آگاهی بیشتر و هماهنگی با افلاطون بهرامی به شماره ۰۹۱۲۵۴۶۸۵۵۹ و یا خشایار خورشیدیان به شماره ۰۹۲۱۳۹۵۶۲۶۱ تماس بگیرند.
موسسه فرهنگی ورزشی آترین برابر با قوانین فدراسیون فوتبال در سطح باشگاهی به ثبت رسیده و در زمینه‌ باشگاه‌داری، تیم‌داری در تمام گروه‌های سنی، آموزش، آکادمی فوتبال و همکاری با هیات فوتبال استان تهران فعالیت می‌کند. افلاطون بهرامی، پیشکسوت ورزشی هازمان زرتشتی، مدیرعامل باشگاه آترین است.


تاریخ پست:1397/5/30 13:13 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :446

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics