تاریخ پست:1397/5/26 20:33
شهرام پوردهی زین آباد

آیین قرعه‌کشی هفتمین دوره پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور در محل انجمن زرتشتیان شیراز برگزار شد.
 آدینه 26 امردادماه 1397 خورشیدی آیین قرعه کشی جام بدمینتون با باشندگی غلامرضا لشکری‌وند، شهرام پوردهی سرپرست پیکارها، پرنیان کوکلری یکی از هماهنگ کنندگان جام هفتم و سایر هموندان کمیته فنی برگزار شد .

برپایه‌ی قرعه کشی انجام شده، 91 بازیکن در دو گروه آقایان و بانوان و در پنج رده‌ی سنی  به مدت 4 روز به رقابت می‌پردازند. این تعداد بازیکن رکورد تعداد شرکت کننده در دوره‌های برگزاری این جام را شکست. از نکته‌های قابل توجه در برنامه‌ریزی و قرعه‌کشی این دوره از جام این بود که بازی ها در رده‌ها و گروه‌های مختلف به صورت دوره ای انجام می‌شود تا بازیکنان بدون دخالت شانس در قرعه‌کشی با تکیه بر توانایی‌های خود شایستگی‌های خود را نشان دهند.
هفتمین دوره‌ی پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور از 30 امردادماه تا 2 شهریورماه در تالار ويژه‌ی بدمینتون شیراز برگزار خواهد شد. آیین گشایش این پیکارها پسین سه‌شنبه 30 امردادماه و آیین پایانی نیمروز آدینه 2 شهریورماه خواهد بود.
 نتایج به دست آمده از قرعه کشی به گونه‌ی زیر اعلام شده است:

نتیجه قرعه کشی رده بزرگسالان آقایان

 

دور اول

گروه چهار

گروه سه

گروه دو

گروه یک

فرشید رستمی عصرآبادی (کرج)

بهمن فرهادی (کرمان)

شروین کاوسی زین آباد (شیراز)

فرزین رستمی عصرآبادی (کرج)

شهریار کاوسی زین آباد (شیراز)

فرشاد خدادادی (شیراز)

شهاب فرهادیان (تهران)

فرشاد کاویانی گوهرخیزی (کرمان)

ورهرام خوبیاری (تهران)

رستم باستانی (تهران)

آریا نوشیروانی (کرج)

همایون مبارکه (تهران)

رستم پرستار (کرمان)

شاهین ارغوانی (تهران)

شایان زندیان (تهران)

فرشید ناهید (یزد)

 

 دور دوم

 

گروه دو

گروه یک

دوم گروه یک

اول گروه یک

اول گروه دو

دوم گروه دو

دوم گروه سه

اول گروه سه

اول گروه چهار

دوم گروه چهار

 

  • نفرات اول و دوم از گروه های یک و دو راهی بازی های نیمه نهایی می شوند .

 

 نتیجه قرعه کشی رده بزرگسالان بانوان

 

گروه دو

گروه یک

آیدا شهروان  (کرمان)

سرور هرمزدزاده (یزد)

نوشین معاونت (کرج)

افروز سهرابی (شیراز)

مهسا مهرآئین (یزد)

مهرنوش کاویانی گوهرخیزی (کرمان)

مهتاب گشتاسبی (شیراز)

آذین کیانی (یزد)

 

  • نفرات اول و دوم از گروه های یک و دو راهی بازی های نیمه نهایی می شوند .

 

 

 

نتیجه قرعه کشی رده جوانان آقایان

 

گروه دو

گروه یک

خشایار کاویانی کوثرخیزی (کرمان)

نیما استاد (تهران)

پرویز کدخدایان (تهران)

بابک نیک دین (کرمان)

شادمهر یزدانی (یزد)

شادمهر نوایزدان (یزد)

سام نمیرانیان (تهران)

آرش رستمی (تهران)

بردیا طوفان (تهران)

شروین ارغوانی (تهران)

 

  • نفرات اول و دوم از گروه های یک و دو راهی بازی های نیمه نهایی می شوند .

 

 

 

نتیجه قرعه کشی رده جوانان بانوان

 

گروه دو

گروه یک

شینا سرداری (کرج)

شراره دارابیان (یزد)

پردیس بهمردی (تهران)

نازگل مالی (یزد)

ساینا زندخاوری (یزد)

یگانه غیبی (کرمان)

-

صدف یزه میدی (یزد)

 

  • نفرات اول و دوم از گروه های یک و دو راهی بازی های نیمه نهایی می شوند .

 

 

 

نتیجه قرعه کشی رده نوجوانان آقایان

 

دور اول

 

گروه چهار

گروه سه

گروه دو

گروه یک

پارسا دهنوی یزدی (تهران)

کوشا شهریاری (یزد)

کیارش حسینعلی پور (کرمان)

آرین کاویانی (کرمان)

فرنام ایرجی (شیراز)

شهنام فرهادیان (تهران)

بردیا باستانی (تهران)

سپهر کدخدایان (یزد)

مهربرزین رستمی عصرآبادی (کرمان)

آرشام گشتاسبیان (کرمان)

آرین بمانی (کرج)

پوریا پورشسب (تهران)

-

فرهود یگانگی (تهران)

-

-

 

 دور دوم

 

گروه دو

گروه یک

دوم گروه یک

اول گروه یک

اول گروه دو

دوم گروه دو

دوم گروه سه

اول گروه سه

اول گروه چهار

دوم گروه چهار

 

  • نفرات اول و دوم از گروه های یک و دو راهی بازی های نیمه نهایی می شوند .

 

 

 

نتیجه قرعه کشی رده نوجوانان بانوان

 

گروه دو

گروه یک

شقایق بهدینان (تهران)

رومینا زره پوش (تهران)

مهرآفرین رستمی عصرآبادی (کرمان)

شادی یزدان (یزد)

آویسا پشوتنی زاده (تهران)

مهرو خسرویانی (تهران)

آنیتا دهنوی (یزد)

همتا هرمزدی (یزد)

نیکتا مالی (یزد)

مهرنوش موبد (یزد)

 

  • نفرات اول و دوم از گروه های یک و دو راهی بازی های نیمه نهایی می شوند .

 

 

 

نتیجه قرعه کشی رده نونهالان بانوان

 

دور اول

 

گروه سه

گروه دو

گروه یک

آیناز دانشزاد (یزد)

آترم بهمردی کلانتری (یزد)

یاسمن نجمی (یزد)

کاترین بهبودی (تهران)

سروناز غیبی (کرمان)

فروزان رستمی عصرآبادی (کرج)

پارمیدا پاک سرشت (یزد)

آرشین فرودی (یزد)

پارمیدا افخم (یزد)

آیناز نوایزدان (یزد)

پادینا پاک سرشت (یزد)

فرین یگانگی (تهران)

 

 دور دوم

 

گروه دو

گروه یک

دوم گروه یک

اول گروه یک

اول گروه دو

دوم گروه دو

دوم گروه سه

اول گروه سه

 

  • نفرات اول و دوم از گروه های یک و دو راهی بازی های نیمه نهایی می شوند .

 

 

 

نتیجه قرعه کشی رده نونهالان آقایان

 

گروه دو

گروه یک

آرمان کاویانی (کرمان)

پیمان گشتاسبی (شیراز)

کارن نمیری (یزد)

مهبد شهریارپور (یزد)

سپنتا یزدانی اله آباد (یزد)

آرشام نوایزدان (یزد)

-

سام ماندگاریان (یزد)

 

* نفرات اول و دوم از گروه های یک و دو راهی بازی های نیمه نهایی می شوند .

     

 رده پیشکسوتان آقایان

 

اسفندیار رستمی عصرآبادی (کرج)

سهراب ویرابی (یزد)

آرمان ماندگاریان (تهران)

رامتین مهربان شهریاری (شیراز)

شاهین خدیوی (شیراز)

 

 رده پیشکسوتان بانوان

 

جمیله دلگشا (کرج)

لیدا شهریاری (یزد)

سیما سروشیان (کرمان)

مهسا یزدانی (تهران)

آذر اهورایی فر (یزد)

غلامرضا لشگری وند از پیشکسوتان و مربیان نامی بدمینتون استان فارس

فرتور از مهتاب گشتاسبی است.

0114


تاریخ پست:1397/5/26 20:33 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :697

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.



نظر سنجی

آیا به کودکان کار کمک می‌کنید؟

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics