تاریخ پست:1397/5/18 20:50
شهرام پوردهی زین آباد

هماهنگ‌کننده‌ی هفتمین دوره‌ی پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور از تمدید نشدن زمان نام‌نویسی جام خبر داد.
نام‌نویسی جام بدمینتون شیراز تمدید نمی‌شودپرنیان کوکلری هماهنگ کننده‌ی جام بدمینتون شیراز با اشاره به این‌که برابر با آیین نامه‌ی این پیکارها تنها 2 روز دیگر برای نام‌نویسی در این دوره از جام بدمینتون فرصت باقی است، گفت: «مهلت نام‌نویسی به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد، زیرا با پایان مهلت نام‌نویسی، کمیته فنی بررسی نهایی خود را برای تایید صلاحیت متقاضیان شرکت‌کننده در این پیکارها آغاز خواهد کرد و پسین سه‌شنبه 23 امردادماه نفرات راه یافته به این پیکارها طی نشستی رسمی معرفی خواهند شد و شهریه‌ی نام نویسی نفراتی که تایید صلاحیت نمی شوند به ایشان بازگردانده می‌شود.»
دوست‌داران برای نام‌نویسی در فرصت باقیمانده می توانند به تارنمای www.ZBCshiraz.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم نام نویسی و پرداخت هزینه ی ورودی و خوراک به صورت تمام اینترنتی اقدام کنند. برای انجام نام‌نویسی تصاوير صفحه‌ی نحست شناسنامه، كارت بيمه‌ی ورزشي، عكس رنگي 4*3 (جدید و با کیفیت مناسب)، كارت شناسايي زرتشتي خود و يا يكي از بستگان درجه يک و کارت تایید صلاحیت در هفتمین دوره پیکارهای قهرمانی بدمینتون زرتشتیان سراسر کشور مورد نیاز است. کسانی که به هردلیل کارت صلاحیت خود را گم کرده‌اند، نسبت به نام‌نویسی اقدام کنند و از این بابت مشکلی نخواهند داشت، زیرا اطلاعات مربوط به تایید صلاحیت و شماره کارت‌های آنها نزد کمیته فنی موجود و مشخص است».


تاریخ پست:1397/5/18 20:50 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :670

دیدگاه هموندان

نام : همکيش زمان : ۱۹ امرداد ۱۳۹۷ _ ۰۹:۰۲:۲۰

چه حس خوبی پیدا می کنم وقتی از تمدید نشدن مهلت می شنوم ... اینجوری این احساس خوب به خواننده دست میده ، که برای نخستین بار و نخستین جام ، برگزارکنندگان شب امتحانی درس نمی خوانند و از قبل حساب همه کار را کرده اند. ورزشکار است که برای نامنویسی و حضور در چنین همایشی تعجیل کنه و انگیزه داشته باشه. نه اینکه مثل خیلی از جامهامون کار به التماس و به حدنصاب رسوندن برای برگزاری و تمدید چندباره برسه.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics