تاریخ پست:1397/5/6 16:17
خبرنگار امرداد: مهبد فرامرزی

آیین پایانی سی‌وهشتمین دوره‌ی پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان با معرفی برترین‌های رشته‌های گوناگون ورزشی پنجم امردادماه 1397 خورشیدی در همایشگاه مارکار تهران‌پارس برگزار شد.

دومین گزارش تصویری عکاس امرداد از آیین پایانی این پیکارها را در دنباله می‌بینید:

داوران بسکتبال: اسفندیار اختیاری، فرامرز اختیاری، رستم خلیلی، رامتین زندیان، کامران رستمی، کامیاب باستانی، رامبد باستانی

داوران والیبال:  شهرام پوردهی، فرزاد نوذری، فرشاد جمشیدی، کورش فرودی، آرمان جمشیدی، هومن آبیاری، شیرین هرمز زاده، فریدون نجمی، بهروز نجمی، پدرام نجمی، امید افسادی زاده، اسفندیار مالی، امید اویجگانی، خداداد خسرویانی

کاتا رده نمایشی:  خشایار امیدی، بهداد بختیاری، بهفر بختیاری، روهان کامکار، بهشاد بختیاری، بهداد دینیاری، فرید رشیدی

کاراته  بزرگسالان بخش کاتا: نفر نخست بهرام یزدانی ، نفر دوم سروش قندی پارسی، نفرسوم رستم فرزانه

تقدیر از داوران کاراته:  یاسمن افسرکشمیری، پریسا ماوندادی، فرشاد سلامتی، پویا لاوری و آقایان ادوارد لازار و شاهرخ فرزانه مربیان کاراته

کاراته نونهالان بخش کاتا:  مقام اول: بهداد بختیاری،  مقام دوم: فرید مهرخداوندی  مقام سوم: بهشاد بختیاری

مقام دوم بسکتبال بانوان: فروهر ب  یسنا یزدانی، فرانک کلانتری، موژان فریدونی، فریبا جوانمردی، موژان فرزانه، ساناز فریدون زاده، آتریا ساسانی، پارمیس پاکسرشت، شهرزاد نمیرانیان، کتایون هرمزی، مربی: سوسن فتحی، سرپرست: گوهر بهمردی

مقام دوم بسکتبال سه نفره: یاران مازیار  خشایار نمیرانیان، سپهر کیانی، سپهر کدخدایان، مهران آبیاری، مربی: شروین ایرانی زاده، سرپرست: شادمهر نوایزدان

مقام سوم بسکتبال بانوان: کانون دانشجویان زرتشتی  بهاره خسرویانی، آتوسا ایزد، روشنک شهریاری، آرمیتا زندیان، نگار کلان پور، پریسا کلانپور، شیرین بنداریان، تینا انوشه، سروناز نیکجو، شیرین گشتاسبی، آناهیتا زندیان، افروز ایرجی، مربی: شایان بهرامشهری، سرپرست: آرش باستانی

مقام نخست بسکتبال بانوان: فروهر الف  آرمیتا زره پوش، نگین پشوتنی، نازنین بیژنی، وستا زندخاوری، راییتی وجدانی، ویستا دمهری، کتایون شاه گشتاسبی، نیکا کیخان زاده، نیکی کیخان زاده، ناشا سائلی مربی: سوسن فتحی، سرپرست: گوهر بهمردی

مقام سوم بسکتبال سه نفره: آینده سازان فروهر  شایان فرزانه، پویان پیمانی فر، رادین نعیمی، سرپرست و مربی: شهنام فرزانه

مقام برتر مهارتهای فردی بسکتبال: رستم باستانی

تیم شایسته تقدیر بسکتبال: امید سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد

مقام دوم بسکتبال آقایان: فروهر  فرزین فلفلی، رامبد باستانی، سهراب نجمی، جهانگیر ایزد، مهیار فرودی، نیکنام تیراندازی، پدرام مژگانی، نیما شهریاری کلانتری، سهراب نجمی، فرشید منوچهری، سینا ستودیان، مربی: منوچهر مقدم کوهی، سرپرست: شهریار خسروان

مقام نخست بسکتبال بزرگسالان: سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد  فرزاد نمیرانیان، رامین پای سروی، کامیاب باستانی، کامشاد باستانی، مهرنام شهریاری، شروین سبزه، نریمان یزدانی، شاهین سبزه، کامران رستمی، آرین کاووسی، افشین یزدانی، سروش یزدانی، مربی: فرزاد نمیرانیان، سرپرست: بهرام باستانی

تنیس روی میز بزرگسالان:  مقام اول: مهرداد پولادی  مقام دوم: آرش فرودی  مقام سوم: شهریار کیانشاهی

برترینهای تنیس روی میز بانوان:  مقام اول: فرناز آتشبند  مقام دوم: مهرنوش خسروی  مقام سوم: فرناز طهمورسی

تنیس روی میز دوبل نوجوانان:  مقام اول: ماهان خرمزاد، پرهام سلامت  مقام دوم: مازیار لریان، شادمهر یزدانی  مقام سوم: خشایار نمیرانیان، مهران آبیاری

تنیس روی میز نونهالان:  مقام اول: سامیا آذرگشاسبی  مقام دوم: سروش بهمردی کلانتری  مقام سوم: ارشیا شهریاری

نوجوانان پینگ پنگ: ماهان خرم زاد، پرهام سلامت، بردیا کیومرثی

بدمینتون نونهالان نوجوان:  مقام نخست: خشایار کاویانی  مقام دوم: کوشا شهریاری  مقام سوم: آرین کاویانی

شطرنج بزرگسالان:  مقام نخست: مازیار بهمردی  مقام دوم: خشایان طهمورسی زاده  مقام سوم: پریناز ایزدی

مقام سوم فوتسال نونهالان: جمشیدجم ب  رهان بهرامی، آرش وفاداری، آرتین بزرگمهری، آراد شادفر، سام سلامت، نیما کیخسروان، رادمان پورمستدام، ارشیا نمیری، شادمهر گبا، ارشیا شهریاری، مربی: فرزین یزدانی، سرپرست: مهرداد وفاداری

مقام دوم  فوتسال نونهالان: آرمان تفت و توابع ۳۳  آرمان جمشیدیان، فربد مهرخداوندی، مهراد نجمی، شایان یزدگردی، سام سیستانی، شهروز جمشیدی، کسری بزرگی چم، پویان مهرشاهی، شایان کیانی پور، مربی: شهرام خسرویانی، سرپرست: فرشاد فرهی فر

تنیس روی میز دوبل میکس  مقام نخست: میترا نمیرانیان، سهراب ویرابی  مقام دوم: مهرنوش خسروی، ماهان خرمزاد  مقام سوم: بابک نیکدین، شهرزاد وهمنی

تنیس روی میز دوبل آقایان  مقام اول: مهرداد پولادی، سهراب ویرابی  مقام دوم: آرش فرودی، شهریار کیانشاهی  مقام سوم: رستم سامیا، آرش آذرگشسب

مقام نخست فوتسال بزرگسالان: آرمان تفت و توابع ۲  شهرام خسرویانی، رشید ذهبی، فرزاد جهانی، مازیار پوررستمی، سیاوش ساسانی، مهربان آذرمنش، خسرو فلاح زاده، نوید شهریاری، سامان نمیرانیان، مربی: کورش ساسانی، سرپرست: فرشاد فرهی فر

مقام نخست فوتسال نونهالان: آرمان تفت و توابع ۰۷  سپنتا سپهری، آرش نجمی، پویان شاه بهرامی، آرمان ساسانی، بهراد باستانی، پارسا باستانی نژاد، سروش هماوندی، فرزام مهرخداوندی، فربد گشتاسبی، پیمان گشتاسبی، مربی: شهرام خسرویانی، سرپرست: فرشاد فرهی فر

مقام سوم فوتسال نوجوانان:منتخب ب  سینا همتی، رادمان ایرانی، نریمان شهریاری، شهنام فرهادیان، سیاوش وفاداری، کیخسرو اشتری، پارسا گشتاسبی، پویا فرهی، سروش گنجی، مربی: مهرداد وفاداری، سرپرست: فرزین یزدانی

مقام دوم فوتسال نوجوانان: یاران مازیار(نرسی آباد)  آبتین گوهربخش، خشایار نمیراینان، سپهر کیانی، نیکنام رادخو، نیکان شهریاری، مهیار فرزانه، کوشا شهریاری، مهران آبیاری، سپهر کدخدایان، مربی: شروین ایرانی زاده، سرپرست: شادمهر نوایزدان

مقام نخست فوتسال نوجوانان: آرمان تفت و توابع  پارسا مژگانی، فرنام ایرجی، پدرام کاویانی، کیارش مندگاری، پارسا گشتاسبیان، پارسا پاکسرشت، هومان پورمستدام، پوریا پوروشسب، پارسا نمیری، مربی: شهرام خسرویانی، سرپرست: فرشاد فرهی فر

تیم یاران آرمین در جایگا سوم والیبال بانون جام 38

تیم شایسته تقدیر رده نونهالان: آرمان تفت و توابع ۱۰۱

تیم شایسته تقدیر رده نوجوانان: باشگاه اردشیر همتی کرمان

تیم یاران میترا جایگاه دوم والیبا بانوان در جام 38

مقام سوم والیبال آقایان: سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد  آرمان جمشیدی، پویا منوچهری، فرشاد پشوتنی زاده، مهران منوچهری، کامیار جمشیدی، سپهر فرودی، سپهر جمشیدی، مهنام قندشاهی، سپند ایزدی، هوشنگ یزدانی، فرشاد شمسی، مربی: هوشنگ یزدانی، سرپرست: بهرام باستانی

جایگاه دوم والیبال آقایان باشگاه همتی کرمان

مقام نخست والیبال آقایان

فرتور از همایون مهرزاد است.

1393


تاریخ پست:1397/5/6 16:17 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2632

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است



هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics