تاریخ پست:1397/4/31 15:10
خبرنگار امرداد: مهبد فرامرزی

پروانه فعالیت باشگاه فروهرپروانه‌ی فعالیت باشگاه فروهر صادر شد.

پرویز اهورایی در جایگاه مدیر بخش آقایان و گوهر بهمردی در جایگاه مدیر بخش بانوان باشگاه فروهر در پروانه‌ی جدید این باشگاه شناخته شده‌اند.

بنابر این پروانه باشگاه فروهر اجازه فعالیت در رشته‌های بدنسازی و پرورش اندام، فوتسال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون و شطرنج در رده‌ی آقایان و رشته‌های فوتسال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون و شطرنج و ورزش‌های همگانی (آمادگی جسمانی و ایروبیک) در رده‌ی بانوان را داراست.

گفتنی است این پروانه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۷ خورشیدی صادر شده و تا ۲۱ خوردادماه ۱۴۰۲ خورشیدی اعتبار دارد.


تاریخ پست:1397/4/31 15:10 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1942

دیدگاه هموندان

نام : ورزشكار زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۷ _ ۱۸:۲۱:۰۹

سال های سال هست که پروانه باشگاه به همین شکل بوده است، بدون حتی یه تغییر کوچک. حالا چی شده که یهووو بزرگ نمایی داره میشه خدا داند و بس، باید زمان بگذرد تا متوجه شیم جریان چی بوده. این باشگاه از 50 سال پیش متعلق و وابسته به سازمان جوانان زرتشتی(فروهر) بوده است و برای خودش هییت مدیره مستقل نمیتواند داشته باشد و فقط مدیران باشگاه دارد(یک نفر خانم و یک نفر آقا) که بایستی از طرف هییت مدیره سازمان فروهر معرفی شوند تا پروانه 3 سال یکبار تمدید گردد. بایستی کاری کرد تا درآمدزایی این باشگاه که در بهترین جای شهر قرار دارد بالا رود و درب آن از صبحگاه تا شامگاه باز باشد تا درآمدزایی کند و از آن مبلغ، خرج هم کرد برای باشگاه. نه اینکه فقط بعدازظهر و ساعاتی محدود باز باشد و آخرش هم بگن دخلش به خرجش نمیخورد. باید آموخت و از تجربه دیگران استفاده کرد در باشگاه داری. این سرمایه متعلق به همه ورزشکاران زرتشتی است از هر ارگان و شهری. به امید سربلندی و پیروزی باشگاه فروهر متعلق به همه جوانان زرتشتی ایران.

نام : هومن زمان : ۱ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۳:۰۸:۱۶

با ساخته شدن سالن های مجهز آدریان بزرگ و مارکار، دیگر رقابت سخت خواهد شد و اگر باشگاه ها و مدیران به سمت حرفه ای شدن نروند، به نابودی خواهند رفت. اونهایی که فقط فکر اینن که یک نفر همه کاره باشه، هم مدیر مسیول مجله، هم بازرس، هم مدیر باشگاه و از افراد حرفه ای در ورزش استفاده ننمایند، نتیجه این تفکر را بزودی خواهند دید. هر کی بایستی در زمینه تخصص خودش فعالیت کند. استاد دانشگاه در زمینه رشته خودش، مدیر انتشارات و نشر در زمینه رشته و کار خودش، مدیر باشگاه در زمینه تربیت بدنی و رشته خودش، دامپزشک در زمینه کارخودش، مهندس در زمینه کاره خودش، آموزگار در زمینه کار خودش، مسیولان و معلمان دینی در زمینه دین و دینداری، موبد در زمینه وظیفه خودش، وکیل در رشته خودش، سرپرست و مربی تیم در زمینه رشته ورزشی خودش ...

نام : همکیش زمان : ۱ امرداد ۱۳۹۷ _ ۱۳:۱۸:۲۷

روزخوش.برای من هم جای سواله چطوراین مدت پروانه باشگاه رونمایی نکردن که حالا کردن.ماهمیشه حضورپررنگ گوهرخانم توباشگاه دیدیم که واقعا دلسوزانه ومادرانه نظارت داشتن ویک مدتی حضور دلسوزانه آقارستم (پسرگوهرخانم) وخانم مخمل جمشیدی که مربی والیبال بودندونفهمیدیم چرا وبه چه دلیل عذراین دوعزیزدلسوزومسیول راخواستن.یارسم ماایرانیان به اینگونه است که کسانی که خوب میدرخشند وبه فکرجامعه هستندبایدحذف شوند؟؟؟؟

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics