تاریخ پست:1397/4/28 11:38
خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

پرویز اهوراییباشگاه فروهر از باشگاه‌های ریشه‌دار هازمان(:جامعه) زرتشتی است که دارای امکانات و زمین ورزشی است. باشگاهی که تیم بسکتبال آن همواره از غول‌های این رشته‌ی ورزشی در جام‌های ورزشی به شمار می‌آمد. در دنباله گفت‌وگوی ما با پرویز اهورایی، فرنشین این باشگاه پیرامون شرایط آن‌ها در جام جان‌باختگان امسال را می‌خوانید:

باشگاه فروهر امسال با چه تیم‌هایی در جام جان‌باختگان شرکت می‌کند؟

امسال در رشته‌ی بسکتبال با دو تیم دختران و دو تیم آقایان شرکت می‌کنیم. همچنین یک تیم در رشته‌ی بسکتبال سه نفره خواهیم داشت. در کل نزدیک به 50 ورزش‌کار در جام جان‌باختگان خواهیم داشت.

چالش‌ها و مشکلاتی پیش روی باشگاه فروهر در طی سالیان شرکت در جام جان‌باختگان چه بوده است؟

مشکلی نداشته‌ایم و از نحوه‌ی برگزاری جام راضی بوده‌ایم.

دیدگاه شما درباره‌ی داوری بازی‌های بسکتبال چیست؟

از داوری بازی‌ها راضی بوده‌ایم.

پیشنهاد شما برای برگزاری بهتر پیکارهای جام جان‌باختگان چیست؟

پیشنهادی ندارم و جام خوب برگزار می‌شود. همان برنامه‌ی قدیم را ادامه دهند و همین روشی که دارند خوب است.

روزگاری باشگاه فروهر در زمینه‌ی تیم‌داری و پرورش بازیکن در رشته‌ی بسکتبال زبانزد بود. اما گویا در این سالیان دیگر بسکتبال باشگاه فروهر آن قدرت پیشین را ندارد؟

سال گذشته در رده‌ی دختران بسکتبال جایگاه‌های نخست و دوم و بسکتبال آقایان جایگاه دوم را به دست آوردیم. البته بازیکنان هم جابه‌جا می‌شوند و با بالا رفتن سن‌شان درگیر زندگی می‌شوند.

باشگاه فروهر از ورزش‌کاران خود چه پشتیبانی‌هایی می‌کند؟

هزینه‌ی پوشاک و مربی تیم‌ها را می‌پردازیم.


تاریخ پست:1397/4/28 11:38 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2124

دیدگاه هموندان

نام : همكيش زمان : ۲۸ تیر ۱۳۹۷ _ ۱۴:۱۷:۲۱

کاش در مورد دیوار کشی باشگاه فروهر و روند پرونده دادگاه و سند باشگاه فروهر هم مدیر باشگاه توضیحاتی میدانند برای جامعه، تا همگان از چرایی دیوار کشی و مصادره نیمی از باشگاه فروهر توسط بنیاد آگاهی کامل پیدا نمایند. وظیفه رسانه هم همین است، آگاهی رسانی به موقع به همکیشان و مردم و شفاف سازی امور در جریان و خرد جمعی.

نام : ورزشكار زمان : ۲۸ تیر ۱۳۹۷ _ ۲۰:۰۳:۴۵

مدیر باشگاهی که پیشنهاد نداشته باشد یعنی یا همه چیز را همیشه ایده آل میداند یا بهتر است اینگووونه بگوید، یا اصلا با بازیکنان و مربیان باشگاه خود معاشرت و برخوردی ندارد. مسلما پیشنهادات خوب زمانی مطرح میشود که در کارگروه ورزش و کلا در ورزش حضور داشته باشند که جای ایشون خالی بوده همیشه در جلسات. به نظرم بایستی افراد شایسته و پیشکسوت ورزشی را به سمت مدیران باشگاه برگزینیم تا روند باشگاهی زرتشتیان را بهبود بخشند و یا حداقل علم دانشگاهی این کار و رشته تربیت بدنی رو داشته باشند. به امید روزی که انتخاب شایسته مدیران باشگاه رو داشته باشیم بدور هر هرگونه تعصب بیخودی تا داشته های زرتشتیان رو رونق بخشند و ورزشکاران زرتشتی رو که سرمایه های جامعه ما هستند، همراهی و همیاری نمایند. درود به روان حسن ذوالفقاری ، پدر بسکتبال زرتشتیان ایران

نام : نکته بین زمان : ۲۹ تیر ۱۳۹۷ _ ۲۱:۴۸:۴۲

ورزشکار حرفه ای نداریم در وا قع باشگاه ومربی و جوانان ورزشکار کم داریم جوانان ما باید جذب باشگاههای ایران بشوند تا اگر استعدادی دارند کشف شوند وشکوفا شوند در اینجا به جاست یادی کنیم ازیک ورزشکار حرفه ای بنام خانم پریچهر جمشیدی کلانتری که مدت 10 عضو تیم ملی والیبال دختران ایران بودوعضو باشگاههای بنام تهران

نام : دلسوز جامهعه زمان : ۳۰ تیر ۱۳۹۷ _ ۰۵:۴۸:۰۰

مدیر باشکهی که لباس ورزشی تا حالا نبوشیده باشد به جه درد می خورد که راجع به ورزش بک بآشکاه صحبت کند. انهم از وضع سند زمین وصال که رآست وًدرست به مردم واقعیت را نمی نمی کویند.

نام : ورزشکار قدیمی زمان : ۳۰ تیر ۱۳۹۷ _ ۰۹:۰۷:۵۰

این ارگان نام باشگاه را با خود به یدک می کشد اما دریغ از یک تیم باشگاهی !! این ارگان که شنیدیم موقوفی میباشد حالت انحصاری داشته و دارد و متعلق به یک عده آدم خاص، و با داشتن امکانات عالی( در سطح جامعه لااقل )در اختیارشان است اما اگر تیمی یا نفراتی بخواهند از آنجا استفاده کننددریغ از همکاری ...!!؟؟،جالب است ایشان هیچ پیشنهادی ندارند !!؟؟ ای کاش از مدیران ورزشی جوان استفاده می کردیم و اجازه میدادیم به همه افراد شایسته میدان داده شود و با گرفتن هزینه های کمتر از نونهالان و نوجوانان و جوانان رابیشتر تشویق به ورزش و اجازه استفاده از امکانات ورزشی خودمان میکردیم

نام : جوان زمان : ۳۰ تیر ۱۳۹۷ _ ۱۰:۲۹:۱۵

شنیدیم گوهر خانم عزیز هم آزرده کردن از باشگاه و ایشون هم دیگه باشگاه نمیرن، ایشون سال های سال برای اون باشگاه زحمت کشیدند و پیشکسوت باشگاه بودن، چرا واقعا این برخوردها رو هییت مدیره با افراد پیشکسوت سازمان و باشگاه، مدیر انتشارات پیشین و مسیول فروش، مسیولان کوشک و ... انجام میدهد. آیا این افراد کم زحمت کشیدند برای سازمان فروهر، یا هییت مدیره جوان قدرت تشخیص ندارد و حرفها و کینه ورزی های دیگران رو فقط اجرا میکنند. به هر حال این تصمیمات و عملکردی که دوستان جوان هییت مدیره پیش گرفتن مسلما پیامدهای خوبی رو به همراه نخواهد داشت. بایستی در خرد جمعی سازمانی و مشاوران خود تجدید نظر نمایند به نظر.

نام : همکیش زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۷ _ ۰۹:۵۵:۵۴

کسی که هیچ نظری در مورد کاری نداشته باشه جای سوال داره به هرحال جام به این مهمی که هرساله با همت تعداد زیادی از جوانان در حال برگزاری است و خانواده های زیادی را را به نحوی دور هم جمع میکنه به هرحال کم و کاستی و مزایای زیادی داره و امیدوارم کسانی مدیریت را به عهده بگیرند که دستی بر آتش دارند .

نام : مهرداد زمان : ۳۱ تیر ۱۳۹۷ _ ۱۲:۴۶:۴۷

به گونه ای به سیوالات پاسخ دادند که گویی به جبر و زور مجبور به پاسخ گویی هستند . شما متولی ورزش درجامعه هستید کمی مسیولانه رفتار کنید.

نام : بهزاد زمان : ۲ امرداد ۱۳۹۷ _ ۰۹:۰۲:۵۶

جای بسی سپاسگزاری دارد که لااقل خبرنگار را توبیخ و اخراج نفرمودند.!!! سوالی دارم سمت مدیریت باشگاه فروهر انتخابی ویا انتصابیست و یا هیچیک، موروثی و بودن از خانواده و طایفه خاصی باید باشد؟؟؟؟ سوال دیگر اینکه هییت مدیره جوان و کوشا در انتخاب و عزل و نصب مدیر زیر مجموعه خود چه نقشی دارد و ایا اصلا نقشی دارد؟؟

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics