تاریخ پست:1397/2/2 20:20
خبریار امرداد: گوهر برومندی

خانه‌ی فرهنگ و هنرزمان نام‌نویسی نامزدهای انتخابات هیات‌مدیره‌ی خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان از یکم اردیبهشت‌ماه تا یکم خردادماه 1397خورشیدی اعلام شده است.
برپایه‌ی آگاهی‌رسانی خانه‌ی فرهنگ و هنر زرتشتیان، شرایط نام‌نویسی نامزد‌های انتخابات هیات‌مدیره‌ی خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان به شرح زیر است:
1. داشتن تحصیلات آکادمیک یا سابقه فعالیت کاری در رشته‌ی مربوطه
2. حداقل سن برای انتخاب شوندگان 23 سال تمام است.
3. از هنرمندان زرتشتی باشد.
4. رشته‌های هنری که کاندیداها می‌توانند در آن شرکت کنند عبارتند از : موسیقی - تیاتر - صنایع دستی - هنرهای تجسمی و عکاسی.
5. هر کاندیدا فقط نماینده یک گروه می‌تواند باشد.
نامزدهای انتخابات هیات‌مدیره‌ی خانه‌ی فرهنگ و هنر برای نام‌نویسی می‌توانند یکم اردیبهشت‌ماه تا یکم خردادماه 1397خورشیدی از ساعت 16 تا 20 به دفترخانه‌ی فرهنگ و هنر زرتشتیان بروند.همچنین برای آگاهی بیشتر و هماهنگی از ساعت17 تا 20 با شماره‌ی 88945480 تماس بگیرند.
گفتنی است، انتخابات برای گزینش پنج هموند هیات‌مدیره‌ی خانه‌ی فرهنگ و هنر هر سه سال برگزار می‌شود و پنج‌شنبه سوم خرداد‌ماه 1397 خورشیدی زمان برگزاری انتخابات این دوره است.


تاریخ پست:1397/2/2 20:20 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :957

دیدگاه هموندان

نام : بهروز جمشیدیان زمان : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۱۱:۰۵:۲۹

بادرود و ارزوی پیروزی و شادکامی مسیولان کنونی خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان که براستی زحمت میکشند و میتوان این نهاد را درخور و شایسته شان نام فرهنگ و هنر زرتشتی ارتقاء داد.پرسش اینکه نحوه انتخاب و شرایط کسانی که به کاندیداها رای میدهند چگونه میباشد. به زبان ساده چه کسانی میتوانند رای بدهند. سپاس شاد و به کامه باشید.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics