تاریخ پست:1396/12/4 12:22
خبریار امرداد: گوهر برومندی

انتخابات گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران با تصویب مجمع همگانی 31 فروردین‌ماه 1397 خورشیدی برگزار می‌شود.
مجمع همگانی مصوب کرد مجامع همگانی به طور فوق‌العاده 15 و 31 فروردین‌ماه 1397 خورشیدی برگزار شود. از آنجا که مجمع عمومی 15 فروردین، به حد نصاب نخواهد رسید، در نتیجه 31 فروردین ماه تاریخ قطعی انتخابات انجمن زرتشتیان تهران خواهد بود.
زمان نام‌نویسی نامزدهای گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران پس از تصمیم ‌گیری در هیات مدیره انجمن زرتشتیان تهران پس از این اعلام می‌شود.
بر پایه‌ی این گزارش مجمع همگانی روز آدینه 4 اسفندماه 1396 خورشیدی برگزار شد و پس از انتخاب هیات رییسه‌‌ی مجمع، به شوند(: دلیل) به حد نصاب نرسیدن شمار نامزدها، برگزاری انتخابات کنسل شد.
دستور جلسه‌ی این مجمع انتخاب هیات رییسه گرداننده‌ی مجمع و انتخاب ۲۱ نفر هموند اصلی و هفت تن هموند علی‌البدل هیات مدیره‌ی گردش 44 بود.


تاریخ پست:1396/12/4 12:22 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1410

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۴ اسفند ۱۳۹۶ _ ۱۳:۵۱:۴۰

با مهاجرتهاییکه صورت گرفته آیا هنوز به 21 عضو در هییت مدیره نیاز است؟ اگر مجددا به حد نصاب نرسید چه خواهید کرد؟ حداقل کاری که میاونید انجام دهید مصوب شود تعداد اعضای اساسنامه تغییر یابد. اساسنامه موجود در زمان خود بهترین بوده ولی در این زمان یکی از ایرادات وارد بر آن همین تعداد اعضا میباشد . لطفا در این مدت باقی مانده فقط به فکر برگزاری مراسم و تصویب نوع کاسه آش نباشید و کارهای بنیادی را اصلاح نمایید.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics