تاریخ پست:1396/12/2 16:46
خبرنگار امرداد

اسامی نامزدهای شرکت در انتخابات گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران که تاکنون نام‌نویسی کرده‌اند، آگاهی‌‍رسانی می‌شود. 

اسامی نامزدها به ترتیب حروف الفبا:

1.فرخ‌زاد اردشیریان

2.داریوش افسرکشمیری

3.مهربان باستانی اله‌آبادی

4.فرهاد بهزادیان

5.بزرگمهر پرخیده

6.مهران تیراندازیان

7.بهمن تیمساری

8.شهریار جویبان‌پور

9.رستم خرمدین

10.اسفندیار خسروی

11.جمشید دارابیان

12.فرزاد دهنوی‌زاده

13.کورش ساسانی

14.شاه‌بهرام سیروسی

15.بابک شهریاری

16.مهردخت شهریاری

17.فرین فرارونی

18.کورش فرودی

19.فرشاد فرهی‌فر

20.فرهاد کاویانی گوهری

21.فرهاد کشاورزی

22.فیروزه ماوندادی

23.خدامراد مزداپور

24.هرمز مهربد

25.کامبیز میزانیان

26.سهراب نامداریان

27.افشین نمیرانیان 

به گزارش امرداد، نامزدیِ مهران سپهری و ساسان نیکنام در این انتخابات به شوند (:دلیل) نقص مدارک، از سوی بازرسان گردش 43 انجمن رد شد. همچنین مهران هرمزدیاران از نامزدی در این انتخابات انصراف داد.

گفتنی است قرار بود انتخابات گردش 44 انجمن زرتشتیان تهران برای گزینش هموندان این گردش چهارم اسفندماه 1396 خورشیدی برگزار شود که به شوند به حد نصاب نرسیدن شمار نامزدها (حد نصاب شمار نامزدها در هیات مدیره‌ی انجمن زرتشتیان تهران، دست‌کم 28 تن است که از این شمار 21 تن هموندان اصلی و 7 تن هموندان جانشین هستند.) به تصمیم مجمع روز آدینه واگذار شد. آدینه چهارم اسفندماه 1396 خورشیدی مجمع همگانی برگزار می‌شود و پس از انتخاب هیات رییسه با توجه به حد نصاب نرسیدن شمار نامزدها، درباره‌ی زمان برگزاری انتخابات تصمیم‌گیری خواهد شد.

خبر تکمیلی و آشنایی بیشتر با نامزدها را می‌توانید از «امرداد» پیگیری کنید.

 


تاریخ پست:1396/12/2 16:46 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2047

دیدگاه هموندان

نام : باستانی زمان : ۲ اسفند ۱۳۹۶ _ ۱۶:۵۹:۲۸

عجیبه دکتر رستم خسرویانی کاندیدا نشده!! گر چه نمی‌تواند دیگر کاندیدا شود ولی هنوز پروژه‌هایش تمام نشده و با نفوذی که دارد می‌تواند خود را وارد کند و حتما هم رییس می‌شود و به پروژه‌هایش ادامه می‌دهد. حیف است که آرمان‌هایش را نیمه تمام رها کند!!

نام : همکیش زمان : ۲ اسفند ۱۳۹۶ _ ۱۷:۰۲:۲۰

لطفا نوع نقص مدرک را ذکر کنید، آقای ساسان نیکنام چون کارت زرتشتیگری ایشان بعد از چند هفته درخواست صادر نشد نامزدیشون رد شد، و اگر این یک نفر را از دور خارج نمیکردند، با وجود 28 کاندید، بهانه ای هم برای کنسل کردن انتخابات وجود نداشت و معلوم است که اگر این انتخابات انجام میشد، نتیجه اش طبق میل بعضیها نبود.

نام : مهران سپهری زمان : ۲ اسفند ۱۳۹۶ _ ۱۷:۰۴:۴۳

متاسفانه در فضای مسموم انتخابات جاری، سلامت انتخابات وجود ندارد. بازرسان انجمن به عنوان شورای نگهبان اسامی منتقدان را خط میزنند. پیشنهاد میکنم که در مجمع جمعه هیات رییسه نظارت در انتخابات گزینش شود و فرآیند انتخابات به هیات بیطرف سپرده شود. امید است که هوشیاری و مدیریت به موقع نماینده محترم وزارت کشور و نماینده زرتشتیان در مجلس از دخالت نابجا و تنگ نظری و تضاد منافع مسیولان فعلی انجمن جلوگیری کند.

نام : همکیش زمان : ۲ اسفند ۱۳۹۶ _ ۱۸:۳۵:۳۱

اگر 29 نفر کاندیدا بودند، انتخابات میتوانست برگزار شود. چرا بازرسان فرصت تکمیل مدارک ندادند؟ چرا زمان نامنویسی دو یا سه روز تمدید نشد؟ مسلما در مجمع افرادی را میشد اضافه کرد اگر چنین سختگیری نبود.

نام : همکیش زمان : ۲ اسفند ۱۳۹۶ _ ۱۸:۵۷:۲۸

چرا کارگر دینی درست روز مجمع همگانی برگزار میشود مگر دکتر اختیاری در جریان مجمع نیستند

نام : زرتشتی زمان : ۲ اسفند ۱۳۹۶ _ ۱۹:۳۱:۰۹

چه کسی تصمیم میگیرد که آیا تعداد کافی است یا نه؟ انتخابات برگزار شود یا نه؟ چرا این تصمیم به مجمع واگذار نشد؟

نام : آموزگار زمان : ۲ اسفند ۱۳۹۶ _ ۲۲:۳۶:۱۶

خوشحالم از اینکه آقای گشتاسبی کاندید نشدن تا لااقل در گردش بعد حق و ناحق نکنند و مصوبه هیات مدیره را زیرپا نگذارند اگه زرتشتی و کارمند انجمن نبودیم حتمن شکایت میکردیم آقای خزانه دار شمارو به وجدانتان وامیگذاریم.

نام : آگاه زمان : ۲ اسفند ۱۳۹۶ _ ۲۲:۵۲:۰۲

تا جایی که بنده اطلاع دارم آقای خرمدین انصراف داده بودند قبل از ساعت 4، و آقای دهنوی زاده ساعت 6.30 پسین و پس از وقت اداری کاری انجمن اسم نوشتند ... باز هم حقیقتو نگفتید ... رسانه باید راستگووو باشد تا جامعه نتواند خطا کند.

نام : پاسخ به آگاه زمان : ۲ اسفند ۱۳۹۶ _ ۲۳:۵۰:۴۸

آگاه گرامی اسامی که در خبر آمده درست و کامل است. آقای خرمدین خودشان گفتند کاندید شده اند.

نام : همکیش زمان : ۳ اسفند ۱۳۹۶ _ ۰۰:۱۷:۵۸

اگر ساسان نیکنام به خاطر صادر نشدن کارت زرتشتیگری به وسیله بازرس رد شده باشد مهمترین کاری که هیات نظارت جمعه باید انجام دهد بازخواست بازرس است. یک زرتشتی ساکن تهران که درخواست کارت کرده است و کارتش صادر نشده، بازرس باید به هیات مدیره گیر بدهد که چرا کارت را صادر کرده اینجا دیگر زمان اصلا مطرح نیست. مگر جایی مدت زمان برای صدور کارت عضویت در قانون آمده است.

نام : کارمند بینوای انجمن زمان : ۳ اسفند ۱۳۹۶ _ ۰۰:۱۹:۱۹

ناحقی‌هایی که در حق مردم و به‌ویژه کارمندان و حقوق‌بگیران انجمن شده و می‌شود را بعد از رفتن هیات رییسه چه کسی باید بدهد؟ جناب دکتر خسرویانی و جناب گشتاسبی شما کی و چه وقت باید حق ما را بدهید؟ شما می‌دانید با بلایی که بر سر ما آوردید هم به حقوف‌بگیرها ظلم کردید هم به انجمن. امیدوارم که روزی پاسخ همه این ظلم‌ها را بدهید و آن روز دور نیست. به خود بیایید.

نام : همكيش زمان : ۳ اسفند ۱۳۹۶ _ ۰۷:۲۱:۲۳

مسیولین سایت امرداد، شما بایستی از افرادی که مسیول ثبت نام بودند و اعضاء هییت مدیره انجمن که در روز پایانی و ساعات پایانی در دبیرخانه بودن، بپرسید که شرایط کاندیدا به چه صورت بوده، و تا وقت اداری روز 30 ام چه کسانی اسم نوشتن و چند نفر بودند، واقعیت این است که 26 نفر اسم نوشته بودند به جز مشکلات جناب نیکنام و سپهری، که میشن 24 نفر، جناب دهنوی زاده و دیگران هم همون لحظه آغاز جلسه یعنی ساعت 6.30 پسین به اصرار دوستان اسم نوشتن. در دوره قبل دبیر فعلی جز اولین نفرها برای ثبت نام بود نه لحظه آخر. مسیول دبیرخانه و نام نویسی هم اگر دروغ بگوید به گردنه جامعه دین خواهد داشت. جناب هرمزدیاران 4 روز پیش از روز مقرر انصراف داده بودند یا بهتر است بگوییم مدارکشون را پس گرفتن همون روزی که مدارک رو دادن چند دقیقه بعد پس گرفتن. جامعه فقط متاسفانه سایت میخونه و اطلاع رسانی و صحیح مسیولیت بزرگی است بر دوش امرداد، قبل از اینکه خبری رو کار نمایید حتما حتما از چندین نفر آگاه و مسیول سوال نمایید تا مدیون نشید. ممنون و خدا قوت

نام : همکیش زمان : ۳ اسفند ۱۳۹۶ _ ۰۹:۵۵:۴۰

عزیزانی که میگفتند چرا همه بیرون گود ایستادند و فقط انتقاد میکنند جناب اقای سپهری یکی از منتقدین منصف ودلسوز و مطلع جامعه میباشد چرا باید بدلیل واهی کنار گذاشته شود اسامی بالا یا اعضای فعلی انجمن ویا کسانی هستند که دوره قبل از ریاست خسرویانی بر مسند قدرت بوده اند واگر کارایی و مورد قبول جامعه بودند که مجدد هم رای میاوردند و کرسی قدرت را به خسرویانی نمی سپردند که این چنین پشیمان شوند.

نام : ... زمان : ۳ اسفند ۱۳۹۶ _ ۱۰:۲۸:۱۰

جناب همکیش که امرداد خطاب قرار دادی و گفتی که از چند نفر آگاه بپرسه و بعد خبر کار کنه، شما از کجا میدونی اطلاعات نپرسیده باشه؟ از کجا معلوم حرفایی که شما میزنی درست باشه؟ اتهام زدن سادست. همه ما منتظر مدارک شما درباره‌ی حرفایی که زدید هستیم، برای نمونه گفتیدکه آقای دهنوی زاده ساعت ۶ و نیم اسم نوشته و مهران هرمزدیاران چند دقیقه بعد مدارکشو پس گرفته. منتظر مدارک ادعاهای شما هستیم.

نام : کارمند سابق انجمن زمان : ۳ اسفند ۱۳۹۶ _ ۱۱:۲۲:۵۲

من فقط یک سوال از انجمن دارم و جواب قانع کننده هم میخواهم ، این صندوقهایی که در معبد و شاه ورهرام ایزد هست و رویش نوشته مخصوص بیماران و نیازمندان و همکیشان در روز ورهرام ایزد با هزار امید و آرزو مبلغی را در صندوق میاندازند ، و صبح روز بعد مسیول دبیرخانه انجمن به همراه خزانه دار میروند و صندوقهارو باز میکنند و پولهارو برای شمارش به انجمن میبرند ، آیا واقعآ این پولها صرف بیماران و نیازمندان میشود یا صرف حقوق کارمندان و خرجهای بیوده دیگر ، چرا انجمن زرتشتیان تهران به زلزله زدگان کرمانشاه کمکی نکرد مگر این صندوقها برای نیارمندان نیست

نام : نامزد زمان : ۳ اسفند ۱۳۹۶ _ ۱۵:۴۶:۰۴

جالبه کسانی که همش در سفر خارجه کاری به سر میبردن در طول این چند سال جلسه های انجمن و اکثرا یا غیبت داشتن و یا کارشونو دیگران انجام میدادند، باز هم اسم نوشتن، به این میگن جوگیری و اعتماد به سقف. آخه شما که وقت ندارید چرا خودتو و دیگران اذیت میکنی، بزرا شاید یکی بهتر از شما اومد که هم وقت داشت، هم جامعه اش براش مهمتر از کارش بود!

نام : کيانی زمان : ۴ اسفند ۱۳۹۶ _ ۰۹:۱۷:۲۸

اینهمه انتقاد و هجمه و نگرانی برای چه.، خدا کند 50 نفر اسم بنویسند و کاندید شوند ، اگر جامعه بیدار بود و در محمع و انتخابات جرکت می کرد ، که دیگر میشد بگوییم 22 هموند اصلی انتخاب همه هست و باید به انتخابشان احترام گذاشت، همه کسانی که به جای همت و همازوری همیشه از جوانی تا میانسالی و پیری شمشیر انتقاد کور و یکسونگرانه در دست داشته و دارند باید پاسخگو باشند ، نه هموندان انجمن یا نهادهایی که به خاطر استقبال کم و نبود افراد کارآمد به شانس و چرخش روزگار بر مسن د کار نشسته اند.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics