تاریخ پست:1396/11/4 11:43
فراخوان گروه کُر خانه فرهنگ و هنر زرتشتیان

گروه کر «آکاپلا» هنرجو می‌پذیرد

خبریار امرداد: گوهر برومندی

خانه‌ی فرهنگ و هنر زرتشتیان برای پذیرش هنر‌جو در  گروه کر حرفه‌ای آکاپلا فراخوان داد.

در همین راستا هنرجویانی که  خواهان باشندگی در این گروه کُر هستند می‌توانند تا پنچ شنبه 19 بهمن‌ماه 1396 خورشیدی شناسه‌ی خود را که در برگیرنده‌ی، نام و نام خانوادگی، سن و بازگویی از پیشینه‌ی هنری است، به شماره‌ی ۵۳۲۰۷۱۳ ۰۹۱۹ تلگرام کنند. همچنین پس از دریافت شناسه‌ها، از هنرجویان برای مصاحبه دعوت می‌شود.
مصاحبه زیر نظر استاد سعید علیجانی رهبر ارکستر موسیقی نو، ارکستر کروما، ارکستر باروک و دکتر فربد خانی‌زاده خواننده‌ی آواز کلاسیک (اُپرا) برگزار می‌شود.
شایان گفتن است، گروه کر آکاپلای خانه فرهنگ و هنر در گام نخست  8 تا ۱۲ تن هموند را برای گروه آواز «سوپرانو»، «آلتو»، «تنور»و «باس» پذیرش می‌کند.


تاریخ پست:1396/11/4 11:43 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1681

دیدگاه هموندان

نام : سروش زمان : ۴ بهمن ۱۳۹۶ _ ۱۳:۵۶:۴۳

ببخشید مگر جامعه ما چند تا گروه کر میخواهد. آیا نیرو و بودجه کافی برای همین یک دانه گروه داریم که گروه دیگری را نیز راه بیندازیم؟ خواهش میکنم از مسولان خانه فرهنگ و هنر بپرسید هیچ معضل و نیاز دیگری در جامعه نداریم که دوباره کاری میکنیم؟؟؟؟

نام : فربد خانی زاده زمان : ۴ بهمن ۱۳۹۶ _ ۲۳:۲۶:۰۱

آقای سروش گرامی وقت شما بخیر شاید اگر من هم در بار نخست این فراخوان را می دیدم و اطلاعی از جزییات آن نداشتم فکر شما را می کردم که آیا نیازی به گروه کُر دیگری داریم؟ در همین راستا لازم می دانم برای روشن تر شدن موضوع مطالبی خدمتتان عرض کنم. حقیقت آن است که هدف از تشکیل گروه کُر آکاپلای خانه ی فرهنگ و هنر یک گروه کُر تخصصی است که بتواند قطعات آوازی که بدون همراهی ساز و به طور خاص برای چنین گروه کُری توسط آهنگسازان ساخته شده را اجرا کند که از دسته گروه های کُر کمیاب است. در مورد نگرانی شما در رابطه با بودجه و نیرو نیز باید خدمتتان عرض کنم که این گروه هیچگونه هزینه ای برای خانه ی فرهنگ هنر نخواهد داشت ولی در مورد نیروی انسانی در واقع هدف از این فراخوان همین است که وجود چنین نیروهای علاقمند و افراد مستعد در این زمینه بررسی شود و تشکیل این گروه کُر امکان سنجی شود که امیدوارم منجر به تشکیل چنین گروهی شود.

نام : ناشناس زمان : ۵ بهمن ۱۳۹۶ _ ۱۰:۰۲:۵۷

به نظر می رسد باتوجه به اینکه گروه کر سازمان فروهر در حال حاضر وجود دارد و فعال است از چنین پتانسیلی برای بهبود ان گروه کر باید استفاده شود و دوباره کاری صورت نگیرد حتی اگر هزینه ای برای خانه فرهنگ نداشته باشد . با تشکر

نام : کیوان زمان : ۸ بهمن ۱۳۹۶ _ ۱۵:۲۷:۳۴

ای بابا یعنی جامعه زرتشتیان تهران که 4000 تقویم دیواری برای آن کم است نمی تواند 40 نفر در غالب دو گروه کر تربیت کند . چرا چون یک گروه کر داریم نباید یکی دیگر داشته باشیم؟

نام : khatereh زمان : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ _ ۱۲:۵۲:۳۹

دوست دارم باهاتون کار کنم.

نام : الهام شوشتری زمان : ۲۹ امرداد ۱۳۹۸ _ ۱۰:۴۳:۳۸

سلام و وقت به خیر.چنانچه گروه کر آکاپلا همچنان هنرجو می پذیرد اینجانب علاقمند به همکاری هستم.ممنون؛

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics