تاریخ پست:1396/10/24 12:23
خبریار امرداد: گوهر برومندی

سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی (سازمان فروهر) بنا دارد با گردآوری اطلاعات از مسکن زرتشتیان استان تهران، ایجاد بانک اطلاعات مسکن کند.

این طرح در راستای آشنا کردن مالکان زرتشتی است که خواستار اجاره‌ی خانه‌ی خود به همکیش هستند و یاری رسان به همکیشانی که خواهان  مالک زرتشتی هستند. متن کامل اطلاعیه‌سازمان فروهر را در ادامه بخوانید:

«بنا به درخواست جمعی از افراد که سازمان جوانان زرتشتی را معتمد خود قرار داده‌اند سازمان فروهر اقدام به جمع آوری اطلاعات و ساخت بانک اطلاعات مسکن زرتشتیان در مدتی محدود می‌نماید تا بتوان با این راه مالکین و مستاجران زرتشتی را با هم آشنا کند.

هدف از این طرح آشنا کردن مالکین زرتشتی املاکی است که تمایل دارند خانه های خود را به افراد زرتشتی اجاره دهند و یا یاری رساندن به همکیشانی که تمایل دارند از همکیش خود خانه اجاره کنند.

شرایط، قوانین و تعهدات

1- این طرح برای استان تهران اجرا می‌شود.

2- تمامی اطلاعات مالکین و متقاضیان اجاره املاک محرمانه می‌ماند و در‌ اختیار هیچ ارگانی و یا هیچ فردی قرار نمی‌گیرد و تنها در اختیار یک نفر نماینده از هیات مدیره سازمان جوان زرتشتی محفوظ می‌ماند و در صورت تقاضای مالک یک هفته پس از پایان طرح بدون ثبت شدن و بایگانی شدن از بین می‌رود.

3- سازمان جوانان زرتشتی تنها نقش رابط و شناساننده را بین مالکین و مستاجرین ایفا میکند و در مراحل بازدیداز املاک، عقد قرارداد و دیگر مراحل، هیچ نقشی ندارد.

4 - سازمان جوانان زرتشتی هیچ وجهی را از طرفین دریافت نمی‌کند و تمامی مراحل کاملا رایگان و به منظور خدمت رسانی به همکیشان انجام میگردد.

5- زمان اجرای طرح از تاریخ ۲۳/۱۰/۹۶ تا تاریخ ۳۰/۱۰/۹۶ است و از مالکین و مستاجرین محترمی که تمایل دارند در این طرح شرکت کنند خواهشمند است با شماره ۰۹۱۲۴۸۰۷۱۶۸ آقای شهریار خسروان تماس بگیرند.

6- بعد از پایان جمع آوری اطلاعات با توجه به شرایطی که مالکین مطرح کرده‌اند با متقاضیان اجاره تماس گرفته می‌شود و منازلی که مناسب با شرایط آنها باشد بدون مطرح کردن نام مالک به آنها پیشنهاد می‌گردد و اگر مورد پسند متقاضی اجاره قرار گرفت اطلاعات تماس متقاضی در اختیار مالک قرار میگیرد تا با ایشان تماس بگیرد. در این مرحله ارتباط سازمان جوانان قطع می‌شود و باقی مراحل و فرآیندهای لازم بر عهده‌ی خود مالکین و مستاجرین قرار می‌گیرد.»

 

 


تاریخ پست:1396/10/24 12:23 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1748

دیدگاه هموندان

نام : نکته بین زمان : ۲۴ دی ۱۳۹۶ _ ۱۶:۳۵:۳۹

بادرود طرح خوبی است یک خسته نباشید به دست اندر کاران این طرح ولی چرا محدوداگر این طرح دایمی باشد خیلی بهتر است درضمن اگر خرید وفروش املاک هم در نظر گرفته بشه نور الانور میشه . به نظر من از این بانک ها در هازمان زرتشتی بسیار نیاز هست مثل بانک اطلاعات جوانان آماده به ازدواج وبانک اطلاعات خرید وفروش اجناس نو ودست دوم و.....

نام : ... زمان : ۲۴ دی ۱۳۹۶ _ ۱۶:۵۰:۳۲

از اعضای هیات‌مدیره سازمان فروهر تقاضا می‌کنم که بر اساس اساسنامه خود بررسی بفرمایند که آیا اجازه انجام چنین کاری را دارند یا خیر. مبادا با انجام کاری که در حوزه اختیارات آن سازمان نیست موجب ایجاد مشکلات خاصی شویم. سالهاست که آن سازمان محترم در موضوع مالکیت زمین و دارایی‌هایش با مشکلات عدیده‌ای روبه‌روست. بهتر است دست اندرکاران آن سازمان ابتدا تمرکز خود رو بر حل مشکلات حقوقی و استفاده بهینه از املاک و زمین‌های خود بگذارند.

نام : همکیش زمان : ۲۶ دی ۱۳۹۶ _ ۰۶:۵۶:۳۲

اگر به راهی که آمده ایم نگاه کنیم بقیه ی مسیر هم قابل پیش بینی خواهد بود. مشکل آموزش دین و ورزش به دست شما عزیزان حل شد فقط مشکل مسکن را هم حل کنید دیگر یک جامعه ی نمونه هستیم! چرا به جای این کارها که ارتباطی به سازمان ندارد کتابخانه ی سازمان را دوباره راه اندازی نمی کنید؟ اگر هدف رفع مشکلات جوانان هست و منفعتی در بین نیست چرا قبل از مسکن به اشتغال جوانان فکر نمیکنید؟ هر چه میخواهم خوشبین باشم نمی شود.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics