تاریخ پست:1396/9/29 9:8
خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

رستم بهدینرستم بهدین، خزانه‌دار گردش پیشین انجمن زرتشتیان تهران، پس از سال‌ها مبارزه با بیماری درگذشت.

شادروان رستم بهدین ساعت ۲ بامداد چهارشنبه ۲۹ آذرماه ۱۳۹۶ خورشیدی پس از سال‌ها مبارزه با بیماری سرطان ریه در خانه‌ی خود درگذشت.

شادروان بهدین، زاده‌ی اردیبهشت‌ماه ۱۳۲۲ خورشیدی در یزد بود و پیشینه‌ی چهار دوره هموندی در گردش‌های ۳۸، ۳۹، ۴۱ و ۴۲ انجمن زرتشتیان تهران را داشت. وی همچنین پیشینه‌ی مدیر مسوولی بنیاد فرهنگی جمشید را داشت و نزدیک به ۱۰ سال نیز مسوول افتخاری کلاس‌های دینی انجمن زرتشتیان تهران بود.

آیین خاکسپاری آن زنده‌یاد پنج‌شنبه ۳۰ آذرماه از ساعت ۱۴ در آرامگاه قصرفیروزه‌ی تهران برگزار خواهد شد. در این راستا سرویس‌های رفت و برگشت از میدان فرح‌بخش (سلماس)، میدان سنایی و آتشکده‌ی تهران از ساعت ۱۳ حرکت خواهند کرد.

«امرداد» درگذشت شادروان رستم بهدین را به خانواده، خویشان و نزدیکان آن شادروان آرامش‌باد گفته و برای ایشان آرزوی شکیبایی دارد.


تاریخ پست:1396/9/29 9:8 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2271

دیدگاه هموندان

نام : فرشاد زمان : ۲۹ آذر ۱۳۹۶ _ ۰۹:۲۷:۱۷

روانش شاد، آمرزیده باشد

نام : خداداد نمیری زمان : ۲۹ آذر ۱۳۹۶ _ ۰۹:۲۷:۴۹

ایریستنام اوروانوم یزه میده بر روان همه درگذشتگان پارسا درود باد بر روان بهشتی روان رستم خسرو بهدین درود باد. خدمت همسر و فرزاندان و نزدیکان شادروان آرامش باد گفته و ضمن صبر و بردباری برای بازماندگان، شادی روان بهدین رستم بهدین خسرو بهدین را از پروردگارخواستارم

نام : همکیش زمان : ۲۹ آذر ۱۳۹۶ _ ۰۹:۵۹:۵۱

روحش شاد. بهشت برین جایگاهش باد.

نام : همایون مهرزاد زمان : ۲۹ آذر ۱۳۹۶ _ ۱۲:۰۱:۲۶

روحشان شاد و گروسمان نشین باد.به خانواده عزیزشان تسلیت میگویم

نام : بهنام مرادیان زمان : ۲۹ آذر ۱۳۹۶ _ ۱۲:۵۸:۴۲

روانشان شاد باد...

نام : مهران سپهری زمان : ۲۹ آذر ۱۳۹۶ _ ۱۳:۱۴:۴۵

روانش شاد و بهشت برین جایگاهش باد. مردی بسیار شریف و نیک اندیش بود که به جامعه زرتشتیان تهراتن خدمت کرد. روی گشاده و مهربان داشت و بسیار میانه رو وفروتن بود. جایش سبز و راهش پر رهرو باد. برای خانواده آن شادروان آرامش و شکیبایی آرزو دارم.

نام : مهرداد زمان : ۳۰ آذر ۱۳۹۶ _ ۰۹:۵۲:۵۲

روانشاد رستم را خوب میشناختم همیشه دشوارترین کارها را بی سر و صدا انجام میداد و مناسب ترین برخورد را با طرف مقابل داشت شخصی دانا ،حسابداری توانا وارزشمند برای جامعه بودند امرزیده باد

نام : کورش نیکنام زمان : ۳۰ آذر ۱۳۹۶ _ ۱۱:۴۵:۳۵

به روان وفروهر زنده یاد رستم بهدین درود می فرستم. ایشان فردی دلسوز و دوستدار آیین های دینی وفرهنگی وپیشرفت هازمان زرتشتی بودند. بدون هرگونه چشم داشتی هرکار و مسولیتی را در انجمن ها و نهادها می پذیرفتند. ودرخویشکاری بسیار کوشا بودند. یادشان گرامی ، گروثمانی روان. آرامش وشکیبایی برای همسر، فرزندان و بازماندگان باد.

نام : سهراب اختری زمان : ۲ دی ۱۳۹۶ _ ۱۷:۰۵:۲۹

روح و روانشان شادو بهشت برین جایگاهشان باد. به خانوادهً آن روانشاد و دوستان و آشنایانشان آرامش باد میگویم و برایشان صبر و بردباری از اهورامزدای یکتا و بیهمتا خواستارم.

نام : فرشاد فروردین زمان : ۲ دی ۱۳۹۶ _ ۲۳:۳۹:۵۱

روانشان شاد باد.

نام : بهـروز منشنى زمان : ۵ دی ۱۳۹۶ _ ۱۸:۵۲:۲۶

سعدیا مرد نکو نام نمیرد هرگز....روانِِ رستم بهدین نیک مردِ جامعه زرتشتى شاد و بهشت برین جایگاهش باد، براى بازماندگان آن زنده یاد صبر و شکیبایى آرزومندم...

نام : مهدی جدیدی (همسایه اقای بهدین) زمان : ۲ بهمن ۱۳۹۶ _ ۱۷:۵۸:۰۴

با سلام بنده همسایه اقای بهدین بودم و هستم. روحشان شاد.. جناب بهدین انسانی بسیار مهربان و خوش اخلاق بودند ...

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics