تاریخ پست:1396/9/26 12:00
خبرنگار امرداد: سپینود جم

وبسایت رسمی پایگاه میراث جهانی پاسارگاد دو نسخه‌ی فارسی و انگلیسی راه اندازی شد.

مدیر پایگاه میراث جهانی پاسارگاد و عضو هیات علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری از راه اندازی وبسایت رسمی پایگاه میراث جهانی پاسارگاد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس و به گفته‌ی حمید فدایی با آرمان جای‌گیری در جایگاه معتبرترین منبع آگاهی‌رسانی مجموعه هخامنشی پاسارگاد برای مخاطبان از سراسر جهان، وبسایت رسمی پایگاه میراث جهانی پاسارگاد به آدرس www.Pasargadae.ir  در دو نسخه‌ی فارسی و انگلیسی برای ارائه آگاهی‌های تاریخی، گردشگری، اخبار رویدادها و اطلاعیه­های این مجموعه میراث جهانی راه اندازی شد.

وی ادامه داد: از دیگر آرمان‌های این پروژه شناساندن بهتر پژوهش‌ها، فعالیت‌ها واقدامات پایگاه میراث جهانی پاسارگاد برای نگاهداری و پاسداری موثر از آثار، تحقیق و پژوهش در این مجموعه تاریخی است و به زودی مرکز اسناد مجموعه نیز بر روی سامانه راه اندازی خواهد شد.

مدیر پایگاه میراث جهانی پاسارگاد با اشاره به دیگر امکانات این وب سایت رسمی افزود: دسترسی به انتشارات، فصلنامه‌ها، منبع پرمایه (:غنی) رسانه­های تصویری مجموعه پاسارگاد، ارائه بروشور و راهنمای الکترونیکی برای شناساندن هرچه بهتر جاذبه­های تاریخی-گردشگری شهرستان پاسارگاد و آشنایی با صنایع دستی و فرهنگ اصیل مردم این منطقه، از امکانات دیگر این پایگاه اطلاع رسانی است.

فدایی در پایان یادآور شد که در آینده‌ی نزدیک از نسخه‌های فرانسوی و ایتالیایی این وبسایت نیز رونمایی می‌شود.

 


تاریخ پست:1396/9/26 12:00 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :942

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics