تاریخ پست:1396/9/26 12:24
خبریار امرداد: گوهر برومندی

کمیسیون فرهنگی، ورزشی زرتشتیان اصفهان از 18 آذرماه 1396 خورشیدی با اساس‌نامه‌ی رسمی آغاز به کار کرد.

بنابر گفته‌ی کامران کیانفر، فرنشین کمیسیون فرهنگی ، ورزشی اصفهان، این کمیسیون در راستای ایجاد هماهنگی و همیاری انجمن زرتشتیان اصفهان در جهت برنامه‌ریزی و اجرای آیین‌های دینی و فرهنگی و ورزشی تشکیل شده است.

این کمیسیون از چهار تن هموند اصلی تشکیل شده است و بنابر اساس‌نامه‌ی آن زرتشتیان ساکن اصفهان که تمایل به همکاری و هم‌‌اندیشی با آن دارند، دیگر هموندان این کمیسیون هستند و می‌توانند در نشست‌ها شرکت کرده و حق رای دارند.

هاله کرمانی جانشین فرنشین، مهرناز یزدانی‌نژاد خزانه‌دار و حسابدار، و ژیلا کرمانی دبیر کمیسیون دیگر هموندان اصلی این کمیسیون هستند و شاهرخ پورمستدام، نماینده‌ی ناظر از سوی انجمن است. پیش از این آزیتا شهریاری از سوی انجمن زرتشتیان اصفهان سرپرستی برگزاری آیین‌های دینی و فرهنگی را بر دوش داشته است.

وی درباره‌ی چگونگی تصمیم‌گیری در کمیسیون گفت: تصمیمات کمیسیون با تایید ناظر انجمن قابل اجراست و در صورت مخالفت آن را در نشست انجمن به رای می‌گذارند، زیرا دیدگاه هیات مدیره‌ی انجمن دارای الویت اجرایی دارد.

کیانفر با اشاره به این‌که دارایی و اموال از محل بودجه‌ی انجمن تامین می‌شود، افزود: دهش همکیشان به کمیسیون به حساب انجمن واریز شده و بنابر نیت دهشمندان به کمیسیون پرداخت می‌شود.

کیانفر همچنین از برگزاری جشنی به مناسبت پاس‌داشت آیین شب چله خبر داد و گفت: کمیسیون فرهنگی، ورزشی، پنج‌شنبه 30 آذرماه 1396 خورشیدی در خانه‌ی زرتشتیان اصفهان جشن شب چله را برگزار می‌کند که سخنرانی، مسابقه، اجرای موسیقی، نمایش، دکلمه و پذیرایی از بخش‌های این دورهمی شاد است.

 

کامران کیانفر، فرنشین

هاله کرمانی، جانشین فرنشین 

ژیلا کرمانی، دبیر

مهرناز مزدایی‌نژاد، خزانه‌دار

0114


تاریخ پست:1396/9/26 12:24 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :735

دیدگاه هموندان

نام : شهرام پوردهی زمان : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ _ ۱۷:۴۷:۲۰

آغاز به کار این کمیسیون را خدمت هموندان و زرتشتیان اصفهان تبریک عرض می کنم . به یقین با تشکیل این کمیسیون در صورت حمایت و باشندگی زرتشتیان این شهر بویژه جوانان در جلسات شاهد برنامه ریزی منسجم تر و پایه ای تر در زمینه های گوناگون خواهیم بود .

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.مطالب مرتبط

نظر سنجی

آیا به کودکان کار کمک می‌کنید؟

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics