تاریخ پست:1396/9/26 12:24
خبریار امرداد: گوهر برومندی

کمیسیون فرهنگی، ورزشی زرتشتیان اصفهان از 18 آذرماه 1396 خورشیدی با اساس‌نامه‌ی رسمی آغاز به کار کرد.

بنابر گفته‌ی کامران کیانفر، فرنشین کمیسیون فرهنگی ، ورزشی اصفهان، این کمیسیون در راستای ایجاد هماهنگی و همیاری انجمن زرتشتیان اصفهان در جهت برنامه‌ریزی و اجرای آیین‌های دینی و فرهنگی و ورزشی تشکیل شده است.

این کمیسیون از چهار تن هموند اصلی تشکیل شده است و بنابر اساس‌نامه‌ی آن زرتشتیان ساکن اصفهان که تمایل به همکاری و هم‌‌اندیشی با آن دارند، دیگر هموندان این کمیسیون هستند و می‌توانند در نشست‌ها شرکت کرده و حق رای دارند.

هاله کرمانی جانشین فرنشین، مهرناز یزدانی‌نژاد خزانه‌دار و حسابدار، و ژیلا کرمانی دبیر کمیسیون دیگر هموندان اصلی این کمیسیون هستند و شاهرخ پورمستدام، نماینده‌ی ناظر از سوی انجمن است. پیش از این آزیتا شهریاری از سوی انجمن زرتشتیان اصفهان سرپرستی برگزاری آیین‌های دینی و فرهنگی را بر دوش داشته است.

وی درباره‌ی چگونگی تصمیم‌گیری در کمیسیون گفت: تصمیمات کمیسیون با تایید ناظر انجمن قابل اجراست و در صورت مخالفت آن را در نشست انجمن به رای می‌گذارند، زیرا دیدگاه هیات مدیره‌ی انجمن دارای الویت اجرایی دارد.

کیانفر با اشاره به این‌که دارایی و اموال از محل بودجه‌ی انجمن تامین می‌شود، افزود: دهش همکیشان به کمیسیون به حساب انجمن واریز شده و بنابر نیت دهشمندان به کمیسیون پرداخت می‌شود.

کیانفر همچنین از برگزاری جشنی به مناسبت پاس‌داشت آیین شب چله خبر داد و گفت: کمیسیون فرهنگی، ورزشی، پنج‌شنبه 30 آذرماه 1396 خورشیدی در خانه‌ی زرتشتیان اصفهان جشن شب چله را برگزار می‌کند که سخنرانی، مسابقه، اجرای موسیقی، نمایش، دکلمه و پذیرایی از بخش‌های این دورهمی شاد است.

 

کامران کیانفر، فرنشین

هاله کرمانی، جانشین فرنشین 

ژیلا کرمانی، دبیر

مهرناز مزدایی‌نژاد، خزانه‌دار

0114


تاریخ پست:1396/9/26 12:24 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1091

دیدگاه هموندان

نام : شهرام پوردهی زمان : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ _ ۱۷:۴۷:۲۰

آغاز به کار این کمیسیون را خدمت هموندان و زرتشتیان اصفهان تبریک عرض می کنم . به یقین با تشکیل این کمیسیون در صورت حمایت و باشندگی زرتشتیان این شهر بویژه جوانان در جلسات شاهد برنامه ریزی منسجم تر و پایه ای تر در زمینه های گوناگون خواهیم بود .

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics