تاریخ پست:1396/8/3 6:0
خبرنگار امرداد: مهبد فرامرزی

سیزدهمین دوره‌ی پیکارهای فوتبال جام زنده‌یاد رستم اخوی‌جو با باشندگی هشت تیم در رده‌ی بزرگ‌سالان و سه تیم نوجوانان برگزار می‌شود.

آیین قرعه‌کشی سیزدهمین دوره‌ی جام رستم سه‌شنبه، دوم آبان‌ماه ۱۳۹۶ خورشیدی با باشندگی سرپرست تیم‌ها در پردیس مارکار یزد برگزار شد.

در این دوره از پیکارها هشت تیم در رده‌ی بزرگ‌سالان در دو گروه به پیکار می‌پردازند. تیم‌های اندیشه رحمت‌آباد، توپ و تور، منتخب جوانان قدیم یزد، و جوانان قدیم تهران (تنها تیم غیریزدی این دوره) در گروه الف و تیم‌های سپنتا کوچه بیوک، مزدیسنا خرمشاه، اهرستان و شادروان روح انگیز در گروه ب جای دارند. نخست تیم‌ها در چهار هفته به مصاف هم خواهند رفت و سپس دو تیم برتر هر گروه به مرحله‌ی دوم رفته و در قالب یک گروه پیکار می‌کنند.

همچنین سه تیم سپنتا کوچه بیوک، سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی، و اندیشه رحمت‌آباد در رده‌ی نوجوانان این دوره باشنده هستند به در یک گروه به صورت رفت‌وبرگشت پیکار می‌کنند.

گفتنی است دیدارهای جام رستم در آدینه، سوم آذرماه برگزار نمی‌شود.

برنامه‌ی بازی‌های هفته‌ی نخست، آدینه پنجم آبان‌ماه

تیم تیم رده ساعت
اهرستان سپنتا کوچه بیوک بزرگ‌سالان ۹
اندیشه رحمت‌آباد منتخب جوانان قدیم یزد بزرگ‌سالان ۱۰
سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی اندیشه رحمت‌آباد نوجوانان ۱۱
شادروان روح‌انگیز مزدیسنا خرمشاه بزرگ‌سالان ۱۲

برنامه‌ی بازی‌های هفته‌ی دوم، آدینه ۱۲ آبان‌ماه

ساعت رده تیم تیم
۹ بزرگ‌سالان توپ و تور جوانان قدیم تهران
۱۰ بزرگ‌سالان اهرستان شادروان روح‌انگیز
۱۱ بزرگ‌سالان مزدیسنا خرمشاه سپنتا کوچه‌بیوک
۱۲ بزرگ‌سالان منتخب جوانان قدیم یزد جوانان قدیم تهران

 برنامه‌ی بازی‌های هفته‌ی سوم، آدینه ۱۹ آبان‌ماه

ساعت رده تیم تیم
۹ بزرگ‌سالان توپ و تور اندیشه رحمت‌آباد
۱۰ بزرگ‌سالان شادروان روح‌انگیز سپنتا کوچه بیوک
۱۱ نوجوانان اندیشه رحمت‌آباد سپنتا کوچه بیوک
۱۲ بزرگ‌سالان مزدیسنا خرمشاه اهرستان

 برنامه‌ی بازی‌های هفته‌ی چهارم، آدینه ۲۶ آبان‌ماه

ساعت رده تیم تیم
۱۰ بزرگ‌سالان جوانان قدیم تهران اندیشه رحمت‌آباد
۱۱ نوجوانان سپنتا کوچه‌بیوک سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد
۱۲ بزرگ‌سالان منتخب جوانان قدیم یزد توپ و تور

برنامه‌ی بازی‌های هفته‌ی پنجم، آدینه ۱۰ آذرماه

ساعت رده تیم تیم
۱۰ بزرگ‌سالان تیم دوم گروه الف تیم نخست گروه ب
۱۱ نوجوانان سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی اندیشه رحمت‌آباد
۱۲ بزرگ‌سالان تیم نخست گروه الف تیم دوم گروه ب

 برنامه‌ی بازی‌های هفته‌ی ششم، آدینه ۱۷ آذرماه

ساعت رده تیم تیم
۱۰ بزرگ‌سالان تیم دوم گروه الف تیم دوم گروه ب
۱۱ نوجوانان سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی سپنتا کوچه بیوک
۱۲ بزرگ‌سالان تیم نخست گروه الف تیم نخست گروه ب

برنامه‌ی بازی‌های هفته‌ی هفتم، ادینه ۲۴ آذرماه

ساعت رده تیم تیم
۹ بزرگ‌سالان تیم دوم گروه ب تیم نخست گروه ب
۱۰ نوجوانان سپنتا کوچه‌بیوک اندیشه رحمت‌آباد
۱۱ بزرگ‌سالان تیم دوم گروه الف تیم نخست گروه الف
۱۲ نمادین پیشکسوتان جوانان قدیم تهران منتخب جوانان قدیم یزد

 بنابر اعلام برگزارکنندگان این پیکارها کمیته‌ی‌ فنی سیزدهمین دوره‌ی جام رستم متشکل از فرشید اخوی‌جو، سهراب نمیرانیان، جهانگیر خسرویانی، اردشیر ماوندادنژاد و سیاوش کامه خواهد بود.

هفته‌ی نخست این پیکارها آدینه، پنجم آبان‌ماه در زمین چمن طبیعی پردیس مارکار یزد برگزار می‌شود.

همچنین برگزارکنندگان این دوره از برگزاری آیین پایانی بازی‌ها پیشکش جایزه‌ی برگزیدگان از ساعت ۱۳ آدینه، ۲۴ آذرماه ۱۳۹۶ در پردیس مارکار یزد خبر داده‌اند.

در دنباله گزارش تصویری از روز قرعه‌کشی بازی‌ها آمده است:

فرتور رسیده است.

0114


تاریخ پست:1396/8/3 6:0 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1159

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است



هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics