تاریخ پست:1396/7/24 19:0
خبرنگارامرداد: سیاوش نمیرانیان

همكيشاني كه به صورت گروهي براي شركت در همايش جهاني زرتشتيان در استراليا نام‌نويسي بكنند، مي‌توانند از تسهيلات  اقامتي و تخفيف بليت همايش استفاده كنند.
در پي رايزني‌هاي برگزاركنندگان يازدهمين همايش جهاني زرتشتيان،  براي حضور راحت‌تر همكيشان – به ويژه ايرانيان- در همايش تسهيلات ويژه‌اي تدارك ديده شده تا با توجه به دوري راه و بالا بودن هزينه‌ها، زرتشتيان ايران بتوانند با سادگي بيشتري در اين برنامه همازور و همراه شوند.
گروهي كه آگاهي‌رساني درباره‌ي همايش در ايران را بر دوش گرفته،‌ اعلام كرده كه اين تسهيلات شامل محل اقامت، بليت كنگره (هزينه‌ي شركت در كنگره)، تراسفر از فرودگاه به هتل و برعكس،‌ترانسفر از هتل به محل برگزاري كنگره و برعكس (در طول روزهاي برگزاري كنگره) و اقامت براي چهار شب (از سي‌ام ماه مي تا صبح روز 4 ژوئن ) خواهد بود. با اين حساب، افراد مي‌توانند يك روز پيش از برگزاري كنگره در اين اقامتگاه مستقر شده و از امكانات آن استفاده كنند.
هزينه‌ي استفاده از تمام اين خدمات براي هر نفر 825 دلار  استرالياست اما اگر افراد بخواهند به صورت گروهي در همايش باشنده باشند، مي‌توانند از تخفيف ويژه استفاده كرده و در مجموع 750 دلار استراليا بپردازند.
دقيقا چه امكاناتي فراهم مي‌شود؟

محل اقامتي كه براي استقرار اين گروه از همكيشان فراهم شده،‌ يك هاستل با امكانات رفاهي استاندارد است. در اين اقامتگاه خوراك سرو نمي‌شود و امكاناتي كه در اختيار شركت‌كنندگان قرار مي‌گيرد، از نظر امكانات ‌شباهت زيادي به پذيرشگاه‌هاي ايران دارد. اين امكانات شامل اتاق، تخت خواب،‌ سرويس بهداشتي و حمام و يك آشپزخانه‌ي همگاني است. ضمن اين‌كه در هر اتاق، حدود شش تخت قرار مي‌گيرد و شركت‌كنندگان در يك اتاق با ديگران شريك هستند. اين نوع اقامت بيشتر از سوي جوانان پسنديده مي‌شود و در تمام دنيا نيز به عنوان يكي از ارزان‌ترين راه‌هاي استاندارد سفر شناخته مي‌شود.
خودروهايي كه براي ترانسفر در نظر گرفته شده نيز براي هر شركت‌كننده يك جاي نشستن و چمدان در نظر گرفته و دقيقا سر زمان معين حركت خواهد كرد.

چگونه اين امكانات را در اختيار بگيريم؟

دست‌اندركاران كنگره پيشنهاد مي‌كنند، همكيشاني كه ساكن ايران هستند از كمك خدايار عطايي بهره بگيرند. «عطايي» در روزهاي زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) از ساعت 18 تا 20 در طبقه‌ي سوم تالار خسروي چشم‌به راه كساني است كه مي‌خواهند در همايش نام‌نويسي كنند. وي معادل هزينه‌ي شركت در همايش را به تومان ايران دريافت كرده و پس از يادداشت كردن مشخصات گذرنامه‌ي شركت‌كنندگان به آنها رسيد مي‌دهد. نام‌نويسي براي اين تسهيلات اقامتي نيز توسط ايشان قابل انجام است.
خودروهايي كه براي ترانسفر در نظر گرفته شده، ميني‌بوس يا اتوبوس‌هاي استانداردي هستند كه به طور معمول براي آمد و شد گردشگران از آن استفاده مي‌شود.
آگاهي‌هاي بيشتر درباره‌ي همايش جهاني زرتشتيان به زبان فارسي در كانال تلگرام به نشاني https://t.me/WZCperth2 در دسترس است. همكيشان مي‌توانند براي در ميان گذاشتن دغدغه‌هايشان با ايميل  Iran@11wzcperth.com.au در تماس باشند.


تاریخ پست:1396/7/24 19:0 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1122

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics