تاریخ پست:1396/6/21 15:54
خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

کانال تلگرامی جدید برای آگاهی‌رسانی پیرامون کنگره زرتشتیان استرالیا راه‌اندازی شد.

برپایه‌ی آگاهی‌رسانیِ مسوولان برگزاری این کنگره، کانال تلگرامی پیشین به دلیل مشکلات فنی در دسترس نیست و همه‌ی آگاهی‌های پیشین به این نشانیِ پیشین منتقل شده است.

‎ کانال تلگرامی جدید‌ https://t.me/WZCperth2 است.

بنابر این آگهی، زرتشتیانی که پیرامون جزییات شرکت در همایش پرسشی داشته باشند می‌توانند آن را با نشانی ایمیل Iran@11wzcperth.com.au در میان بگذارند. این پیام‌ها به شکل شخصی پاسخ داده نمی‌شود ولی در تارنمای یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان استرالیا و کانال تلگرام آن آگاهی‌رسانی می‌شود.

هم‌اکنون اطلاعاتي درباره‌ي شيوه‌ي نام‌نويسي در همايش جهاني زرتشتيان منتشر شده است كه بنابر آن، هركسي مي‌تواند با در دست داشتن گذرنامه و معادل ريالي هزينه‌ي كنگره و كارمزد حواله‌‌ي بانكي روزهاي شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 18 تا 20 به طبقه‌ي دوم سالن خسروي برود. راه‌هاي ديگري نیز براي واريز هزينه‌ي شركت در همايش معرفي شده است كه همكيشان مي‌توانند از طريق آن به نام‌نويسي اقدام كنند.

در اين كانال همچنين درباره‌ي شرايط دريافت ويزاي استراليا براي شركت در همايش آورده و چند ماه ديگر كه زمان ارسال دعوت‌نامه‌ها به شركت‌كنندگان فرا برسد،‌ جزييات بيشتري در اين باره منتشر خواهد شد.

در اين كانال، درباره‌ي اين‌كه شركت‌كنندگان بابت چه بخش‌هايي هزينه پرداخت مي‌كنند و چه هزينه‌هايي بر دوش خودشان است نيز اطلاع رساني شده است. بر همين اساس، خريد بليت رفت و آمد، محل اقامت جزو امكانات كنگره نيستند و هر شركت‌كننده بايد به طور جداگانه آن را تهيه كند.

گروهي كه اين كانال تلگرامي را راه‌اندازي كرده،‌ در نظر دارد در آينده براي پوشش بخش‌هايي از همايش نيز اقدام‌هايي را انجام دهد و اگر همكيشان ايراني از حضور در همايش استقبال كنند، امكان افزودن تسهيلات ويژه براي فارسي‌زبانان فراهم خواهد شد.

 

 

 


تاریخ پست:1396/6/21 15:54 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2140

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics