تاریخ پست:1396/6/14 09:57
خبرنگار امرداد: آریا جوانمردی

بنابر مصوبه‌ی انجمن زرتشتیان تهران شرکت «سیمای صنعت شایگان پارسه» به سرپرستی علیزادپور برنده‌ی مناقصه‌ی سرویس مدرسه‌های زرتشتی است.

نرخ اعلام شده از سوی این شرکت برای هر دانش‌آموز در هر ماه برای مسیرهای رفت و برگشت ۱۷۳ هزار و ۵۰۰ تومان و در مسیرهای یک‌طرفه ۸۰ هزار تومان خواهد بود.

شرکت دوم «راه سبز سرمد» به سرپرستی مهران اسدی بود که برای هر دانش‌آموز در ماه برای مسیرهای رفت و برگشت ۱۸۴ هزار تومان و برای مسیرهای یک‌طرفه ۹۲ هزار تومان را اعلام کرده بود.

شرکت «رهنمای دماوند» به سرپرستی خویینی‌ که پیمان‌کار سال گذشته‌ی سرویس مدرسه‌ها بود نیز نرخ‌های خود را این‌گونه اعلام کرده است: برای هر دانش‌آموز در ماه در مسیرهای رفت و برگشت ۱۸۵ هزار تومان و برای مسیرهای یک‌طرفه در حدود ۹۰ هزار تومان اعلام شده است.

به گفته‌ی انجمن بنا به هر دلیلی اگر شرکت نخست برای پیمان‌کاری سرویس‌ها اقدامی نکرد شرکت دوم جایگزین خواهد شد.


تاریخ پست:1396/6/14 09:57 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1778

دیدگاه هموندان

نام : مادر دانش‌آموز زمان : ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ _ ۱۰:۴۰:۳۳

کاشکی انجمن تنها به فکر درآمد خود نبود و کمی هم به خواست خانواده‌ها اهمیت می‌دادچرا تجربه‌ی اشتباه را دوباره تکرار می‌کنید سال گذشته کم مشکل سرویس داشتیم که امسالدوباره پیمانکار تازه گرفتید.

نام : دمهری زمان : ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ _ ۱۱:۴۹:۱۳

همان آقای اسدی خوب بود ما پارسال تا چندماه مشکل سرویس داشتیم با وجودی که منطقه یوسف آباد بودیم کلافه شدیم اونقدر که به آقای میزانیان و خویینی زنگ زدیم که اینجا از صبوری و متانت و جوابگویی آقای میزانیان هم به حق باید تشکر کنم .

نام : Sanaz زمان : ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ _ ۱۲:۲۳:۴۶

روز بخیر.وضعیت سرویسها و راننده ها پارسال اصلا جالب نبود و ما بامید تغییردهی سال گذشته را تحمل کردیم.آقای خویینی تلاشی برای رضایت خانواده ها نکردن،چرا دوباره تکرار؟

نام : همکیش زمان : ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ _ ۰۷:۴۶:۳۰

دوستان خبر رو خوب مطالعه کنید پیمانکار پارسال نیست عوض شده است و گروه جدیدی انتخاب شده به نام سیمای صنعت شایگان پارسه.

نام : م زمان : ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ _ ۱۰:۲۷:۲۷

آقای اسدی چندسال به خوبی سرویس ها را مدیریت کردند و کارایی ایشان را همه به خوبی یاد میکنند آنوقت تعجب میکنم چگونه است به خاطر مقدار کم یا زیاد مبلغ مناقصه این موضوع به این مهمی را که با دانش آموزان سروکار را دارد به همین راحتی ..

نام : شیرین زمان : ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ _ ۱۵:۴۷:۲۰

روز بخیر. ای کاش به جای اینکه در مناقصه مبلغ را مقایسه می کنید کارنامه کاری را ارجحیت می دادید .مطمین هستم قریب به اتفاق رای را به آقای اسدی بدهند. و بخواهند ایشان سرویس مدرسه را مدیریت کند آن هم بخاطر عملکرد خوبش هست

نام : همکیش زمان : ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ _ ۱۸:۲۹:۲۴

"هر دانش‌آموز در هر ماه برای مسیرهای رفت و برگشت ۱۷۳ هزار و ۵۰۰ تومان و در مسیرهای یک‌طرفه ۸۰ هزار تومان" یعنی یک طرفه کمتر از نصف رفت و برگشت است. میشه دو تا یک طرفه خرید؟

نام : مطلع زمان : ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ _ ۲۳:۵۶:۳۳

آقا یا خانم همکیش دو تا یکطرفه در ماه هم میشود 160 هزارتومان در صورتیکه شما برای سال 650 هزار تومان برای دو طرفه پرداخت میکنید . و دو تا یکطرفه هر راه 80 هزار تومان در ماه بعبارتی برای 9 ماه میشود یک میلیون و چهارصدو چهل هزار تومان که طبق مصوبه انجمن کمتر از نصف باید بپردازید.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics