تاریخ پست:1396/4/23 18:24
خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

قرعه‌کشی سی‌وهفتمین دوره‌ی پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان از ساعت ۱۸ امروز، ۲۳ تیرماه ۱۳۹۶ خورشیدی در محل کانون دانشجویان زرتشتی آغاز شده است.

شما خوانندگان گرامی امرداد می‌توانید نتایج لحظه‌به‌لحظه‌ی قرعه‌کشی را از اینجا دنبال کنید.

بسکتبال سه‌نفره

یاران رامتین

نرسی‌آباد

فروهر

۱۵ ابدی

امید یزد

پیکارهای بسکتبال سه‌نفره تنها در یک گروه برگزار می‌شود و تیم‌ها به صورت دوره‌ای با هم به رقابت می‌پردازند.

بسکتبال آقایان (چهار تیم به شکل دوره‌ای رقابت می‌کنند)

15 ابدی

فروهر پیشکسوتان

یاران مازیار(نرسی‌آباد)

اشا

بسکتبال بانوان (چهار تیم به شکل دوره‌ای رقابت می‌کنند)

فروهر (الف)

فروهر(ب)

آتروپات (الف)

آتروپات (ب)

 

والیبال آقایان

گروه ۱

اشتاد مریم‌آباد

کانون دانشجویان زرتشتی

اهنود

گروه ۲

پارسیان

وچگون محله

V1

 

والیبال بانوان

گردآفرید

کانون دانشجوان زرتشتی

یاران آرمین

پارسه شیراز

سازمان و باشگاه جوانان یزد

*** پیکارهای این رده تنها در یک گروه و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

 

شطرنج بزرگ‌سالان

مازیار بهمردی با مهبانو پای‌سروی

فرشید بختیاری با پویان آبادیان

مهرداد فلاح‌زاده با شهین‌بانو شهریاری

خدامراد چهل‌مرد با آذین کیانی

آتین تشکر با ناهید لریان

سحر بمانی با ویستا دهموبد شریف‌آبادی

پریسا لریان با فریده بختیاری

مهسا نمیرانیان با پریناز ایزدی

شکیبا نوذری با مهگل خدادوست

منوچهر یزدانی اله‌آبادی با بهاره خسروی

سهراب زندی با فرید لریان

خسرو بهمردی با بهمن کیانی‌مقدم

پوروشسب خداپرستی با امید پیروزمند

آذین نیکجو با فیروزه فرودی قاسم‌آبادی

نیما رایومند با آرش خلیلی

شطرنج نونهالان

شروین نمیرانیان با مهرداد زندیان

سروش باستانی با آرتین هوشنگی

آرین بمانی با سپهر باستانی

سپند بلندی با فردین فلاحتی

آریا شامردانی با آرین جمشیدی

پویا فرهی با کارن نمیرانیان

آرین دهنوی‌زاده با آریا شهریار کلانتری

یسنا بهمردی کلانتری با کسری بزرگی‌چم

دادمهر زندیان ---- استراحت

شطرنج بلیتس

مازیار بهمردی با نیما رایومند

متین مژگانی با سپهر باستانی اله‌آبادی

سوشیانت پوروشسب با آرش خلیلی

سروش باستانی با آرتین هوشنگی

شروین نمیرانیان با سحر بمانی

سپند بلندی با سپهر باستانی

فردین فلاحی با آرین باستانی

فریده بختیاری با کارن نمیری

داریوش نامداری با فرشید بختیاری

ناهید لریان - استراحت

مطرنج

مازیار بهمردی با داریوش نامداری

سپند بلندی با آرش خلیلی

سوشیانت پوروشسب با سروش باستانی

متین مژگانی با نیکان شهریاری

نیما رایومند با آرتین هوشنگی

آریومن فروهری با پارسا گشتاسبیان

سپهر باستانی با کارن نمیرانیان

آرین بمانی با شروین نمیرانیان

آرمین بهمردی با فرشید بختیاری

سهراب زندی حسن‌آبادی با فریده بختیاری

مهیار بمانی با نیکنام رایومند

فردین فلاحتی- استراحت

شطرنج دوبل

مازیار بهمردی با آبتین بهمردی

دادمهر زندیان با مازیار لریان

آرین باستانی با آرین بمانی‌چم

نیکان شهریاری با آرین دهنوی‌زاده

فریده بختیاری با فرشید بختیاری

بردیا آریانفر با وفا دینیاریان

فرحناز ایزدی با پریناز ایزدی

آریومن فروهری با پویان آبادیان

سپهر باستانی اله‌آبادی با داریوش نامداری

سروش باستانی با سپهر باستانی

شروین نمیرانیان با آرتین هوشنگی

متین مژگانی با آرین بهمردی

شطرنج چهار نفره

مازیار بهمردی با آبتین بهمردی

سروش باستانی با سپهر باستانی

فریده بختیاری با فرشید بختیاری

پریناز ایزدی با فرحناز ایزدی

نیکان شهریاری با آرین بمانی‌چم

متین مژگانی با آرمین بهمردی

*** نفرات نخست با مهره‌ی سفید بازی خواهند کرد. 

 

فوتسال بزرگ‌سالان

گروه A

محبت مزرعه‌کلانتر

نصرت‌آباد

شادروان ساسان ذهبی

پلاسکو

گروه B

یاران

امرداد

شادروان ورهرام نامداریان

گروه C

آرمان تفت و توابع

منتخب

به یاد کیوان

 

فوتسال رده نوجوانان

یاران مازیار

منتخب ب

منتخب الف

آرمان تفت و توابع

*** دیدارهای این رده تنها در یک گروه برگزار می‌شود.

 

فوتسال رده نونهالان

جمشیدجم الف

آرمان تفت و توابع ۱۰۱

آرمان تفت و توابع ۰۷

جمشیدجم ب

آرمان تفت و توابع ۳۳

*** دیدارهای این رده تنها در یک گروه برگزار می‌شود.

 

تنیس روی میز انفرادی (بزرگ‌سالان آقایان)

گروه ۱

مهرداد کیانشاهی

مهران منوچهری کلانتری

خشایار شهریاری

گروه ۲

نیما ایزدی

اردشیر بهمردی

کوشا زندیان

رشید فیروزفرد

گروه ۳

مهرداد پولادی

سپهر فرودی قاسم‌آبادی

دینیار مژگانی

آرشا باوفا

گروه ۴

آرش فرودی

فرشاد پشوتنی‌زاده

آریا زندیان

آرش دُری

گروه ۵

آرش یزدانی اله‌آبادی

سپند ایزدی کلانتری

سهراب ویرابی

پویان یزدانی

گروه ۶

پیمان جهانگیری

فردین فلفلی

فرزان ستایشی

اردشیر بهشاد

 

تنیس روی میز انفرادی (نوجوانان آقایان)

گروه ۱

کیارش مندگاری

مهبد آبیاری

مهیار

گروه ۲

سپهر کیانی

ساسان خادمی شریف‌آباد

شروین خادمی

پارسا مژگانی مقدم

گروه ۳

کیخسرو موبدشاهی

خشایار نمیرانیان

رادمهر کاویانی پور

فرهود یگانگی

گروه ۴

فربد بهشاد

بهرام ایدلی

آرشام زندیان

پرهام سلامت

 

تنیس روی میز انفرادی (نونهالان آقایان)

گروه ۱

ماهان خرم‌زاد

ارشیا شهریاری

مازیار لریان

پویا زندیان

گروه ۲

بردیا کیومرثی

داریوش حکیم

آرمان اشیدری

نریمان شهریاری

 

تنیس روی میز انفرادی (بانوان)

مهرنوش خسروی

فرناز آتشبند

میترا نمیرانیان

مهناز بهمردی کلانتری

فیروزه فرودی

گلوریا سپنتا

*** دیدارهای این رده تنها در یک گروه به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

 

تنیس روی میز دوبل (نوجوانان آقایان)

پارسا مژگانی مقدم و پوریا پوروشسب --- استراحت

ماهان خرم‌زاد و پرهام سلامت --- شروین خادمی و آرشام زندیان

خشایار نمیرانیان و مهبد آبیاری --- شادمهر نوایزدان و مازیار لریان

کیارش مندگاری و بهرام ایدلی --- پارسا خدادادی چم و رادمهر کاویانی‌پور

 

تنیس روی میز دوبل (بزرگ‌سالان آقایان)

آرش آذرگشسب و بردیا کیومرثی --- استراحت

نیما ایزدی و دینیار مژگانی --- سیروس جمشیدی و سهراب ویرابی

بهرام افشاری و سیاوش جمشیدی کلانتری --- شهریار کیانشاهی و فرشاد پشوتنی‌زاده

مهرداد پولادی و پیمان جهانگیری --- استراحت

مهرداد کیانشاهی و رستم سامیا کلانتری --- استراحت

سپند ایزدی کلانتری و مهران منوچهری کلانتری --- مازیار مژگانی و امید ماوندادی

آرش دری و فرزاد پولادی درویش --- پویان زندیان حسن‌آبادی و فردین فلفلی

پویا باستانی اله‌آبادی و شهریار اشتری --- استراحت

 

بدمینتون بانوان نونهال

گروه 1

مهرآفرین رستمی عصرآبادی

یاسمن نجمی

 آریانا باستانی

گروه 2

تریتی کاوسی

آوا خسرویانی

ستاره فره‌وشی

ستاره مهرشاهی

گروه 3

مانترا نمیرانیان

رازمهر رستمی

نیکو آبیاری جعفرآباد

پارمیس پاک‌سرشت

گروه 4

فرین یگانگی

افروز مهرافزا

یسنا بهمردی

بدمینتون انفرادی آقایان نونهال

پیمان گشتاسبی

استراحت

استراحت

ورهرام ایدلی

کوشا شهریاری

شهنام فرهادیان

استراحت

مهربرزین رستمی عصرآبادی

پارسا دهنوی

استراحت

آرمان کاویانی

امید نوشیروانی

هومن فریدونی

استراحت

استراحت

بردیا باستانی اله‌آبادی

انفرادی بانوان نوجوان

گروه 1

شیناسرداری

پارمیدا شاه‌بهرامی

آویسا پشوتنی‌زاده

آتریا مهربد

گروه 2

رومینا زره‎پوش

مهرنوش موبد

دنیا سپنتا

دیبا خدایی

گروه 3

آناهیتا ایرانخواه

مهرو خسرویانی

شراره دارابیان

راشین گنجی

گروه 4

ملوینا بهرامی

رزیتا رستمی عصرآبادی

شقایق به‌دینان

انفرادی آقایان نوجوان

گروه 1

خشایار کاویانی کوثرخیزی

سپهر خسرویانی

کیارش عدالتی

گروه 2

شایان فره‌وشی

آرین کاویانی

پرویز کدخدایان

گروه 3

آرشام گشتاسبیان

کیخسرو اشتری

سروش گنجی

گروه 4

بابک نیک‌دین

فرنام ایرجی

شادمهر یزدانی

انفرادی بانوان بزرگسال

مهسا مهرآیین

استراحت

استراحت

نوشین معاونت

فریماه فروغی

استراحت

استراحت

آتریا زره‌پوش

مهتاب گشتاسبی

استراحت

آیدا شهروان

شبنم سلطانی‌پور

پوروچیستا رشیدی شریف‌آباد

استراحت

استراحت

یاسمن فریدونی

انفرادی آقایان بزرگسال

گروه 1

فرزین رستمی عصرآبادی

زرتشت پوروشسب

شهریار کاوسی زین‌آباد

گروه 2

شروین کاوسی زین‌آباد

شهاب فرهادیان

شروین ارغوانی

گروه 3

رستم پرستار

آرش غیبی

آریا رستمی

گروه 4

کیارش شهریاری

فرشید رستمی عصرآبادی

بهنام خسرویانی

دوبل میکس

گروه 1

فرزین رستمی عصرآبادی-شینا سرداری

شروین کاوسی زین‌آباد-رومینا زره‌پوش

خدایار فریدونی-یاسمن فریدونی

گروه 2

بابک نیک‌دین-آویسا پشوتنی‌زاده

مهران فلفلی-وستا زندخاوری

خشایار کاویانی کوثرخیزی-آیدا شهروان
گروه 3

سپهر کدخدایان-پارمیس پاک‌سرشت

همایون مبارکه-فیروزه آتشبند

فرشید رستمی عصرآبادی-شراره دارابیان

گروه 4

مهرنوش موبد-کیارش شهریاری

شادمهر یزدانی-دیبا خدایی

شهریار کاوسی زین‌آباد- آتریا زره‌پوش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تاریخ پست:1396/4/23 18:24 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1602

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی است بله

برای ثبت دیدگاه عبارت امنیتی تصویررو به رو را وارد کنید.



نظر سنجی

جای کدام درس در سامانه‌ی آموزشگاه‌ها خالی است؟

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد