تاریخ پست:1396/4/19 16:43
خبرنگار امرداد: سپینود جم

دومین جشنواره‌ی ملی «ضرب و نقل» به کوشش بنیاد فردوسی و مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری نهادهای فرهنگی کاشان، قمصر و آران و بیدگل، ۲۱ و ۲۲ تیرماه ۱۳۹۶ خورشیدی در کاشان و آران و بیدگل برگزار می‌شود.

در این آیین مرشد مهدی چایانی، مسعود شاهنگی، محمد نیری، حسین ظاهری، داوود معینی‌کیا و کیخسرو دهقانی و بانوان نقال، سارا عباسپور و کیمیا یعقوبی با همنوایی مرشدان زورخانه‌ای به اجرای نقالی خواهند پرداخت. اجرای آیین‌های پهلوانی، همچنین سپاس‌داری از نقالان و پهلوانان پیشکسوت، سپاس‌داری از گسترش‌دهندگان فرهنگ پهلوانی و مدیران فرهنگی و بازدید از میراث فرهنگی کاشان، قمصر و آران و بیدگل از دیگر برنامه‌های جشنواره است.

ستاد دومین جشنواره ملی ضرب و نقل با آرمان گسترش هنر ارزش‌مند نقالی و پاس‌داشت آیین پهلوانی، هم‌زمان با روز ملی ترویج فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای راه‌اندازی شده است.

جشنواره‌ی هنری «ضرب و نقل» چهارشنبه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۶ خورشیدی از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در آران و بیدگل، امامزاده هلال‌علی، بلوار مالک اشتر، زورخانه تختی مسلم‌آباد و پنج‌شنبه ۲۲ تیرماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در کاشان، کمربندی، کنار سازمان اتوبوسرانی، زورخانه ثامن برگزار خواهد شد.


تاریخ پست:1396/4/19 16:43 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1036

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics