تاریخ پست:1396/4/14 10:29
یادداشت بهروز جمشیدیان، بازرس دوره‌های پیشین انجمن:

مجمع انجمن برای پاسخ‌گویی به پرسش‌های همکیشان است

بهروز جمشیدیان

درود بر اشوزرتشت، بزرگ پیام آور راستی و درستی 

درود بر زرتشتیان پاک‌نهادی که با آگاهی از مشکلات همکیشان تهرانی همت به بنیان انجمن زرتشتیان تهران نهادند تا به یاری و همازوری یکدیگر توان زندگی و آرامش را برای همکیشان زرتشتی ساکن در تهران فراهم سازند. بزرگانی همچون ارباب جمشید جمشیدیان و ارباب کیخسرو شاهرخ و ... که به راستی از سوشیانت‌های زمان خویش بودند.
سبب نگارش این مقدمه تشکیل مجمع همگانی انجمن در آدینه 16 تیرماه 1396 خورشیدی است که در دبیرستان ماندگار فیروزبهرام برگزار خواهد شد.
همکیشان فرهیخته و دلسوز آگاهند که همه ساله هیات‌مدیره انجمن موظف به تشکیل این مجمع همگانی جهت ارایه عملکرد یک‌ساله، گزارش تراز و بیلان مالی، شنیدن گزارش بازرسان در خصوص دو مورد فوق و احیانا" ایرادات وارده بر آن‌ها و گزینش سه تن بازرس جدید است که البته در دستور جلسه این مجمع مورد دیگری نیز وجود دارد.
هریک از چهارگانه‌های بالا در جای خود مهم و دارای شان ویژه‌ای است که باشندگیِ چشمگیر شما هموندان نشانگر این اهمیت و ارزش بوده و آرای شما دوستان گرامی، هموندان محترم عضو هیات مدیره انجمن را در پیشبرد اهداف و ارایه راهکارهای نوین در حل مشکلات کهن هازمان کوشاتر خواهد نمود.
پس همت نموده شرکت کنید و بدانید در مجمع می‌توان پرسش‌های خود را از همه‌ی کمیسیون‌ها و هیات رییسه مطرح و خواستار پاسخگویی باشید. وعده دیدار و همازوری ما آدینه 16 تیرماه 1396 خورشیدی از ساعت 9 بامداد، دبیرستان فیروزبهرام. شاد و به کامه باشید.
                                                                                                                                                                                           با سپاس


تاریخ پست:1396/4/14 10:29 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1562

دیدگاه هموندان

نام : کورش مرادیان زمان : ۱۴ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۲:۵۱:۱۸

ایکاش مجمع جهت فروش ملک بختیان که به رای گذاشته می شود یک هییت معتمد را مسوول فروش و خرید ملک جایگزین کند، چون تجربه های پیشین نشان داده است که املاک فروخته و درآمد حاصل از آن صرف امور جاری انجمن می شود، با وعده های سرخرمن که درآینده ملک جایگزین خریداری می شود!

نام : همکیش زمان : ۱۴ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۴:۱۷:۳۲

تابحال انجمن کی به سوالات مردم پاسخ واقعی و درست داده، که این بار بدهد؟

نام : نامدار زمان : ۱۴ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۵:۴۰:۳۹

منظور از سرخرمن همان ملک خرمن گیو است؟ که مستاجرها آواره و سرگردان شدند. ملک سرپا تخریب شد. حالا پول ندارند بسازند. این انجمن در دنیا نمونه است.

نام : سلامتی زمان : ۱۴ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۷:۵۷:۰۳

در این چند سال اخیر وقتی انجمن با مردم رو راست نبوده و نیست چطور توقع دارین مردم بیان رای بدن ، اول داخل انجمن رو درست کنید بعد بیاین اعتماد مردم رو جذب کنید

نام : همكيش زمان : ۱۷ تیر ۱۳۹۶ _ ۱۷:۱۶:۱۷

اومدیم تما اونا بازم کار خودشونو کردن، تقریبا همه اعضا انجمن با خانواده هاشون بودن.

نام : هومن زمان : ۱۸ تیر ۱۳۹۶ _ ۰۸:۱۲:۳۹

سپاس از آقای بهروز جمشیدیان، چرا خودتان برای بارزسی کاندیدا نشدید؟ شما که تا این حد دلسوز هستید و در تمامی جلسات انجمن حضور دارید؟

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics