تاریخ پست:1396/2/9 15:26
خبرنگار امرداد: مهبد فرامرزی

نام‌نویسی ششمین کنگره‌ی جوانان برگزیده‌ی زرتشتی در فضایی متفاوت آغاز شده است.

ششمین کنگره‌ی جوانان برگزیده زرتشتی نام‌نویسی و آگاهی‌رسانی‌های خود را در فضایی متفاوت به پیش می‌برد. یکی از نوآوری‌های کمیته‌ی برگزاری این دوره، فراخوان شرکت‌کنندگان پیشین این کنگره برای شرکت در پویش «دوستیاش می‌مونه» در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام است. در این پویش از جوانان برگزیده‌ی زرتشتی دعوت شده است تا تصویر خود را با کسانی که در کنگره با آن‌ها آشنا شده‌اند و دوستی‌شان ادامه یافته، با هشتگ #دوستیاش_می_مونه و #ششمین_کنگره_جوانان_برگزیده_زرتشتی به اشتراک بگذارند.

بنابر گفته‌ی برگزارکنندگان این کنگره، یکی از آرمان‌های اصلی برگزاری این کنگره، آشنا کردن جوانان اندیشمند و توانای هازمان زرتشتی از سراسر ایران با یکدیگر و زمینه‌سازی فضایی برای پیوندهای دوستانه و حرفه‌ای است تا هازمانی همبسته‌تر و همازورتر بسازند و با دلگرمی و پشتیبانی یکدیگر، در راستای ماندن و ساختن هازمانی زنده و شاداب گام بردارند.

بنابر اعلام کمیته‌ی برگزاری، ششمین کنگره جوانان برگزیده زرتشتی پنجم تا نهم تیرماه امسال برگزار خواهد شد و نام‌نویسی برای باشندگی در آن تا پایان روز 10 اردیبهشت از راهنمای تارنمای www.zycongress.com امکان پذیر است. همچنین دوست‌داران برای آگاهی از روند نام‌نویسی و پیشینه‌ی برگزاری کنگره می‌توانند به کانال تلگرام http://telegram.me/zycongress سر بزنند یا با شماره‌ی 09214846031 تماس بگیرند.

 


تاریخ پست:1396/2/9 15:26 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1651

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics