تاریخ پست:1396/1/23 07:50
خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

سازمان جوانان زرتشتی (فروهر) مسوول کلاس‌های دینی دانش‌آموزان زرتشتی تهران آگاهی‌نامه‌ای را درباره‌ی این کلاس‌ها منتشر کرد.

بنابر این آگاهی‌نامه، کلاس‌های دینی سازمان جوانان زرتشتی (فروهر) در سال ۱۳۹۶ به جای برگزاری در روزهای آدینه  ۲۵ فروردین، یکم اردیبهشت و هشتم اردیبهشت‌ماه، یک روز زودتر در روزهای پنج‌شنبه ۲۴ فروردین، ۳۱ فروردین و هفتم اردیبهشت‌ماه، از ساعت ۱۵ تا ۱۷ و ۳۰ دقیقه در محل این سازمان برگزار می‌شود.

همچنین آزمون پایان ترم نیمسال دوم، آدینه ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵ خورشیدی از ساعت ۱۱ برگزار می‌شود.

فوق‌برنامه‌های شاد

سازمان فروهر در در آگاهی‌رسانی دیگر خود از برگزاری برنامه‌های فوق‌برنامه‌ی شاد برای آسودگی دانش‌آموزان از یک هفته تحصیل و کار فشرده پس از پایان کلاس‌های دینی خبر داد.

این برنامه پنجشنبه، ٢٤ فروردین‌ماه در خانه‌ی قصه گویی اسپریچ ویژه‌ی دانش‌آموزان پایه‌های یکم تا ششم و کارگاه رنگ و رزین برای دانش‌آموزان پایه‌های هفتم تا دوازدهم از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برگزار می‌شود.

بنابر اعلام سازمان فروهر، باشندگی در این برنامه‌ها برای دانش‌آموزان اختیاری است.


تاریخ پست:1396/1/23 07:50 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1883

دیدگاه هموندان

نام : همکیش زمان : ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ _ ۱۸:۳۵:۰۶

فرزند یکی از اقوام ما فقط روز جمعه می توانست به کلاس دینی بیاید که با این تصمیم دیگر نمی تواند. تکلیف این بچه چیست؟

نام : آریا زمان : ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ _ ۰۹:۲۷:۰۹

کاش این تصمیمات سه سال زودتر گرفته میشد. چقدر اصرار کردیم که جمعه ها آزمون قلمچی داریم و کلاس دینی در جمعه ها مانع جدی در برابر تقویت ما برای کنکور است ؟؟؟ امیدوارم بچه‌های امسال تا میتوانند از این تصمیم استفاده کنند. شاید زندگی ما با این تصمیم زیر و رو میشد اما افسوس و صد افسوس که هرچقدر گفتیم، کسی نشنید و حتی برخورد شد ...

نام : پریسا زمان : ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ _ ۲۱:۵۵:۳۵

فرزند من مدرسه تیزهوشان میرود و کلاس های آنها نیز روز پنج شنبه ها تا ساعت 19 ادامه دارد، حال لطفا مسیولین هوشیار ما بفرمایند که تکلیف ما چیست که در شهر تهران هر دو کلاس دینی، هم سازمان و هم هرمز آرش روز پنج شنبه شده و جالبتر اینکه که مسیولان محترم وسط سال تحصیلی تصمیم به تغییر روزها گرفتند که واقعا جای تقدیر و آفرین دارد. ما که تا حالا اینطوری ندیده بودیم که وسط سال تحصیلی روز یا ساعت کلاس هارو عوض کنن.

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics