تاریخ پست:1395/12/24 0:31
خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

آلبوم آیین جاویدانتازه‌ترین اثر امید فرهنگ، خواننده‌ی زرتشتی به پشتیبانی انجمن موبدان ایران منتشر شد.

«آیین جاویدان» نام تازه‌ترین آلبوم موسیقی امید فرهنگ است که در روزهای پایانی سال ۱۳۹۵ خورشیدی فراروی دوست‌داران قرار گرفته است.

این آلبوم دارای دو آهنگ به نام‌های «سدره‌پوشی» و «شد فروردین» است که با آهنگسازی امید فرهنگ بر روی یکی از ترانه‌های شادروان رستم زره‌پوش ساخته شده است. فریدون نیکنام و بهزاد حسن‌زاده به عنوان نوازنده و علی مهراسبی به عنوان صدابردار و تنظیم‌کننده در این آلبوم همکاری کرده‌اند.

امید فرهنگ درباره‌ی تازه‌ترین اثر خود به خبرنگار امرداد گفت: «آیین جاویدان، لوح فشرده‌ای است که نوروز ۱۳۹۶ خورشیدی از سوی انجمن موبدان ایران، بالاترین نهاد مینوی جامعه‌ی زرتشتی به همکیشان ارایه می‌شود.»

گفتنی است پیش از این نیز آلبوم‌هایی همچون «مانتره ۱ و ۲»، «دین بهی ۱ و ۲»، «زرتشت» و «استوارم به دین زرتشتی» از سوی امید فرهنگ منتشر شده بود.

زرتشتیان می‌توانند گفت‌وگو با این هنرمند زرتشتی درباره‌ی تازه‌ترین اثرش و همچنین کارهای پیشین وی را در شماره‌ی ۶۳ ویژه‌نامه‌ی زرتشتیان امرداد که به تازگی چاپ شده است، بخوانند.

همچنین لوح فشرده‌ی آلبوم «آیین جاویدان» به رایگان در دفتر هفته‌نامه امرداد (شماره تماس ۸۸۸۲۴۸۰۶) و انجمن موبدان ایران (شماره تماس ۸۸۹۷۶۵۷۳) فراروی زرتشتیان قرار دارد.

آهنگ «سدره‌پوشی» را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

آهنگ «شد فروردین» را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.


تاریخ پست:1395/12/24 0:31 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2912

دیدگاه هموندان

نام : شهرروز زمان : ۲۵ تیر ۱۳۹۸ _ ۲۲:۵۰:۴۹

درود بر شما و سپاس برای تمام تلاش هایتان برای ،،،شکوفا کردن دین نیاکانمان در پناه دادار،اورمزد شاد زیوید همیشه زیوید دیر زیوید

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics