تاریخ پست:1395/12/1 12:5
کانون دانشجویان زرتشتی برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی سلامت همزمان با همایش علمی

خبرنگار امرداد: آریا جوانمردی

کانون دانشجویان زرتشتی در راستای سیزدهمین همایش علمی زرتشتیان سراسر کشور در روز ششم این همایش برابر با آدینه ششم اسفندماه ۱۳۹۵ خورشیدی کارگاهی به مدت چهار ساعت را در تالار ایرج برگزار خواهد کرد.

این کارگاه با همکاری شرکت اوسن(ایده پردازان وزین سلامت نوین) برگزار می‌شود و دوست‌داران برای شرکت در این کارگاه و یا به دست آوردن آگاهی بیشتر می‌توانند در روزهای غیرتعطیل از ساعت ۱۷ تا ۲۱ با کانون دانشجویان زرتشتی به شماره‌ی ۰۲۱۶۶۷۰۶۴۱۹ و ۰۲۱۶۶۷۴۴۶۷۰ تماس بگیرند.

گزیده‌ای از کارگاه سلامت که برگزار خواهد شد:

عنوان: بسته شبیه‌سازی ارتقای مؤلفه‌های اجتماعی سلامت

معرفی کوتاه بسته شبیه سازی: برای ارتقا سلامت مردم و جامعه علاوه بر رویکرد فردی باید عوامل اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و غیره که مستقیم یا غیرمستقیم بر سلامت تاثیر می‌گذارند را شناسایی و مداخالت مناسبی در جهت بهبود سلامت جامعه از طریق این عوامل اجرا نمود. پرداختن به مؤلفه‌های اجتماعی سلامت اگرچه پرهزینه، زمان‌بر و دشوار است؛ اما برای دستیابی به جامعه‌ای سالم اجتناب‌ناپذیر است. ارتقای مؤلفه‌ی اجتماعی کلید حل مشکلات پایه‌ای سلامت و وظیفه‌ی تک تک افراد جامعه است. شما در هر جایگاه تصمیم‌گیری که هستید، می‌تواند با تصمیمات درست یا نادرست خود بر برخی مؤلفه‌های اجتماعی و در نتیجه بر سلامت جامعه اثرگذار باشید. با شرکت در این بسته شبیه سازی، نه تنها مؤلفه‌های اجتماعی را می‌آموزید، بلکه آن‌ها را لمس خواهید کرد. شما تمرین می‌کنید تا با بهبود مؤلفه‌های اجتماعی، سلامت جامعه را ارتقا دهید. در این بسته شبیه سازی، فرصت تصمیم‌گیری برای شما فراهم است؛ تصمیماتی که مشاهده نتایج درست یا نادرست آن‌ها، مداخلات مؤثر در ارتقای مؤلفه‌های اجتماعی و چگونگی تأثیر آن بر سلامت را به شما می‌آموزد.


تاریخ پست:1395/12/1 12:5 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1429

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics