تاریخ پست:1395/11/19 14:16
خبرنگار امرداد: سپینود جم

حجت‌الاسلام علی یونسی، دستیار ویژه‌ی رییس جمهور در امور اقلیت‌ها در نشست دیدار نمایندگان پیروان ادیان توحیدی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با فرصت خواندنِ باشندگی اقلیت‌ها و لازم دانستن وجود گوناگونی ادیان و قوم‌ها در ایران گفت: در ایران هیچ کس اقلیت یا اکثریت نیست و هیچ ایرانی از دیگران ایرانی‌تر نیست و همه‌ی ایرانیان اعضای یک خانواده هستند.

سیدرضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نشست با اشاره به زبان، تاریخ و استوره‌های  مشترک ، از اقوام و ادیان توحیدی گوناگون در ایران، با عنوان رنگین کمانی از رنگ‌ها و طیف‌های زیبا و گوناگون در آسمان یاد کرد و افزود: در کشور ما تبعیض وجود ندارد و ما پیروان ادیان توحیدی دارای ارزش‌ها و باورهای مشترکی هستیم.

در بخش دیگری از این نشست موبد پدرام سروش پور، در سخنانی ارج‌گذاری به آیین‌‌‌‌های دینی، مذهبی، قومی و ملی را از پایه‌های همبستگی ایرانیان دانست.

نشست صمیمانه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با پیروان ادیان توحیدی پسین یکشنبه 17 بهمن‌ماه 1395 خورشیدی، در هتل فردوسی تهران برگزار شد.

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

از راست: سیامک مره صدق نماینده‌ی کلیمیان در مجلس، اسفندیار اختیاری نماینده زرتشتیان در مجلس، سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دیدار موبد اردشیر خورشیدیان فرنشین انجمن موبدان و حجـ الاسلام علی یونسی دستیار ویژه رییس جمهور در امور اقلیت‌ها

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر 

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

موبد پدرام سروش‌پور

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

دهه فجر

آناهید آباد کارگردان مستند برجسته ارامنه 

دهه فجر

فرتور از همایون مهرزاد است.
6744


تاریخ پست:1395/11/19 14:16 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2677

دیدگاه هموندان

نام : رستمی زمان : ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ _ ۱۵:۳۰:۱۱

با درود وخسته نباشید خدمت یکایک مسولین این مرز و بوم ای کاش جناب اقای دکتر اختیاری بعد از گرفتن عکس با وزیر محترم ارشاد و جناب اقای یونسی دستیار ریاست محترم جمهور در امور اقلیتها در مورد عدم مجوز برگزاری جشن سده در یزد نیز صحبت مینمودند و خلاصه گفتگوی ایشان هم در تارنمای خودشان(برساد) یا امرداد به نظر همکیشان میرسیددر ضمن جناب اقای سهراب سلامتی در چه سمتی یا از سوی کدام انجمن ویا ارگانی دعوت به این همایش بوده اند

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics