تاریخ پست:1395/7/14 21:17
خبرنگار امرداد: پوروچیستا رستمی

افلاتون بهرامی، هما پوراسفندیاری، آرا سرکیسیان، بهناز شاهد، کورش فرخانی، مهناز هرمزدی به عنوان هموندان انجمن اولیا و مربیان دبیرستان فیروزبهرام برای سال تحصیلی 1396-1395 برگزیده شدند.

یکشنبه 11 مهرماه 1395 خورشیدی نشست انتخابات انجمن اولیا و مربیان برگزار شد و در آن بوذرجمهر پرخیده مدیر دبیرستان فیروزبهرام، سرپرستی کلاس‌های آموزش خانواده، کلاس‌های فوق برنامه، بازدیدهای علمی و گردش‌های تفریحی، گردآوری کمک‌های مردمی و اداره بوفه را از خویشکاری‌های انجمن اولیا ومربیان برشمرد.

افلاتون بهرامی نیز در ادامه گزارشی از کارکرد انجمن در سال گذشته و رمضان‌نسب معاون آموزشی دبیرستان گزارشی کوتاه از سال گذشته مدرسه ارایه کردند.

برپایه‌ی خبر تارنمای دبیرستان فیروزبهرام، افزایش شمار دانش‌آموزان با رتبه‌های برتر دبیرستان و هنرستان فیروزبهرام در کنکور سال 1395، دگرگون شدن برخی از دبیران و تاکید بر اهمیت ورزش در مدرسه به‌عنوان «درس نخست» فیروزبهرام، تجهیز پنج کلاس به ویدیو پروژکتور و لپ‌تاپ با هم‌یاری یک دهشمند، گرفتن امتحان تعیین سطح از دانش‌آموزان پایه‌ی دهم و ... از مهم‌ترین موارد عنوان شده در این نشست از سوی مدیر دبیرستان بود.

 

انتخابات

انتخابات

انتخابات


انتخابات

انتخابات

انتخابات

انتخابات

انتخابات

فرتورها از تارنمای فیروزبهرام است.
6744


تاریخ پست:1395/7/14 21:17 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2133

دیدگاه هموندان

نام : دمهری زمان : ۱۷ مهر ۱۳۹۵ _ ۱۱:۳۶:۳۴

برای این عزیزان آرزوی موفقیت دارم و از زحماتی که در سال گذشته کشیدند تشکر می کنم

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استمطالب مرتبط

هموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics