تاریخ پست:1395/7/7 15:41
انجمن زرتشتیان تهران تصویب کرد

شیوه‌ی جدید آموزشی پرورشی در مهدکودک پرورش

خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

سردر مهدکودک پرورشمهدکودک پرورش با طرحی که در واپسین نشست انجمن زرتشتیان تهران تصویب شد، از این پس تا پسین میزبان نونهالان زرتشتی خواهد بود.

کامبیز میزانیان، هموند کمیسیونی دینی، فرهنگی، آموزشی و ورزشی انجمن زرتشتیان تهران با گفتن این خبر، افزود: « مهدکودک پرورش از این پس تا ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه میزبان نونهالان خواهد بود و با صبحانه و خوراک نیمروزی از کودکان پذیرایی خواهد کرد.» وی افزود که این طرح اجباری نیست و کسانی که بخواهند می‌توانند تنها تا نیمروز در مهدکودک بمانند و با صبحانه از آن‌ها پذیرایی می‌شود.

این هموند هیات‌مدیره‌ی انجمن زرتشتیان تهران درباره‌ی این مصوبه گفت: «به درخواست خانواده‌ی نونهالان و با کوشش کمیسیون دینی، فرهنگی، آموزشی و ورزشی و هیات‌نظارت بر آموزشگاه‌ها و مهدکودک‌های انجمن این طرح برنامه‌ریزی شد. به همین منظور برای تهیه‌ی خوراک تن‌خواه مهدکودک را از ۱۰۰ هزار تومان به یک میلیون تومان افزایش دادیم.»

میزانیان در پایان خاطرنشان کرد که برای ساعت‌های نیمروز تا پسین کلاس‌های فوق‌برنامه در نظر گرفته شده است که خانواده‌ها در صورت تمایل می‌توانند فرزندان خود را در این کلاس‌ها نام‌نویسی کنند.

گفتنی است مهدکودک دکتر بهرام پرورش وابسته به انجمن زرتشتیان تهران و تنها پذیرای نونهالان زرتشتی است. خانواده‌های زرتشتی برای نام‌نویسی فرزندان خود در این مهدکودک می‌توانند در ساعات اداری با شماره‌ی ۸۸۹۴۱۳۵۳ تماس بگیرند.


تاریخ پست:1395/7/7 15:41 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :1571

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics