تاریخ پست:1395/7/5 11:40
خبرنگار امرداد: سیاوش نمیرانیان

پوستر نمایش پسرک بی‌نظم و کت دگمه قرمزی‌اش«پسرک بی‌نظم و کت دگمه قرمزی‌اش» نام نمایش شاد و موزیکالی است که به خجستگی جشن مهرگان، در روزهای پایانی این هفته از سوی هنرمندان زرتشتی اجرا می‌شود.

نسرین خنجری، نویسنده و کارگردان این نمایش در گفت‌وگو با «امرداد» درباره‌ی این نمایش گفت: «داستان این نمایش درباره‌ی کودکی است که زندگی به هم‌ریخته‌ای دارد و در جست‌وجوی دگمه‌ی کتش، رخ‌دادهایی برایش روی می‌دهد که می‌تواند برای کودکان آموزنده باشد.»

وی با گفتن این‌که همه‌ی بازیگران این نمایش، نوجوانان ۱۰، ۱۱ ساله‌ی زرتشتی هستند افزود: «تمرین برای این نمایش از خوردادماه امسال آغاز شد و گروه از یک ماه پیش تاکنون آماده‌ی اجرا هستند، اما دست نگه داشتیم تا به خجستگی جشن مهرگان این نمایش را اجرا کنیم.»

محل برگزاری نمایش «پسرک بی‌نظم و کت دگمه قرمزی‌اش»، خانه‌ی فرهنگ و هنر زرتشتیان واقع در خیابان نجات‌اللهی (ویلا)، بین سمیه و طالقانی، شماره‌ی ۳ است. این نمایش چهارشنبه، هفتم مهرماه در ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه و هشتم و نهم مهرماه در دو سانس، در ساعت ۱۹ و ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه برای دوست‌داران اجرا می‌شود.

دوست‌داران برای تهیه‌ی بلیت این نمایش می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به خانه‌ی فرهنگ و هنر زرتشتیان بروند یا با تماس تلفنی با شماره‌ی ۸۸۹۴۵۴۸۰ بلیت را رزرو کرده و ظرف ۲۴ ساعت برای دریافت آن به صورت حضوری اقدام کنند. گفتنی است بهای بلیت این نمایش ۱۰ هزار تومان است و برای کسانی که بیشتر از ۱۰ بلیت خریداری کنند، هر بلیت هشت هزار تومان خواهد بود.


تاریخ پست:1395/7/5 11:40 اشتراک گذار ی در تلگرام
شمار بازدید :2047

دیدگاه هموندان

ثبت دیدگاه

نام

رايانامه

ديدگاه

دیدگاه خصوصی استهموندی در خبرنامه

آدرس رایانامه (:ایمیل) خود را وارد کنید تا خبرنامه ی امرداد روزانه نوشتارهایمان را برای شما بفرستد

Real Time Analytics